Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да, Дуццо, заслужујеш Лигу 2, али не због Косте који ће да стартује већ што верујеш Вешцу.

Link to comment

pa ja samo citiram Del Bosketa, nisam izmislio a nisam ni rekao da Kosta neće igrati. ozbiljni smo ljudi, znamo da čitamo... bez brige ducco, karaće Diego i Simona i Dejana :thumbsup:

Link to comment

Ха! Препознао си се када сам написао "вештац"! А нисам ни ја рекао да си то ти!

 

Сада када имамо доказ, очекујем од Толее да га избаци из лиге и спали, не нужно тим редом. :fantom:

 

Едит Ако си навукао Лезилеба да прода Косту, ја ћу да рикнем од смеха :lolol:

Edited by Прслин
Link to comment

bre koliko puta si ponovio da sam veštac verovatno i Budja i Miralem znaju da me tako zoveš iako ovde nikad ne zalaze. još si i kačio one slike afroamerikanki iz Afrike tako perpetuirajući najgore stereotipe...

 

1 strašno koliko potcenjuješ aktuelnog šampppiona, meni to nije ni palo na pamet. pre bih rekao da je odbacio dvojac Uloa-Adebajor ili doveo Sančeza... ali videćemo sutra.

Link to comment

odbacio Totenhemov dvojac ... i doveo dvojac iz praslinove šunke™.

 

ne bi trebalo da radim izmene na poslu, svaki čas moram da spuštam ekran, ali kući nemam vremena :( . a i na poslu to obavim za 5 minuta, bez ikakvog plana i analize, zato i pucam ove godine :(. sad sam tek skontao da sam uzeo obojicu iz westhema

 

edit: i ne dovodim više nikog za ovo kolo, jedva sam smislio pročitao i pickove za ovu dvojicu

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Propao sam skroz, samo da preživim do januara nekako. Konstantno kasnim sa transferima i gubim novce i konce...sad sam uštekao drugi transfer i imao plan 2 nedelje unapred šta želim, samo da bih na kraju uspeo da izduvam za diafru zbog 0.1.  :fur:

 

Očekujem ozbiljan krah svakog trenutka, a cenim i da odbijanje da se ubace kun i/ili fabregas mora pre ili kasnije doći na naplatu.

Edited by Ruxin
Link to comment

bre koliko puta si ponovio da sam veštac verovatno i Budja i Miralem znaju da me tako zoveš iako ovde nikad ne zalaze. još si i kačio one slike afroamerikanki iz Afrike tako perpetuirajući najgore stereotipe...

Зна се ваљда шта се ради када је неко бољи од тебе: оговараш га, пљујеш, подмећеш му лажне оптужбе, а онда га елиминишеш. Свашта, нећу ваљда пред свима наглас да признам да си бољи од мене. Стварно не верујем какве глупости људима падају на памет...

Link to comment

Propao sam skroz, samo da preživim do januara nekako. Konstantno kasnim sa transferima i gubim novce i konce...sad sam uštekao drugi transfer i imao plan 2 nedelje unapred šta želim, samo da bih na kraju uspeo da izduvam za diafru zbog 0.1. :fur:

 

Očekujem ozbiljan krah svakog trenutka, a cenim i da odbijanje da se ubace kun i/ili fabregas mora pre ili kasnije doći na naplatu.

+1

sve potpisujem osim ovoga za Biafru™, nisam ga nešto jurio.

Link to comment

Зна се ваљда шта се ради када је неко бољи од тебе: оговараш га, пљујеш, подмећеш му лажне оптужбе, а онда га елиминишеш. Свашта, нећу ваљда пред свима наглас да признам да си бољи од мене. Стварно не верујем какве глупости људима падају на памет...

da ga jebem, ne znam šta da kažem :D

 

inače, opako kolo u Premeru u najavi. u gornjoj polovini tabele svi osim Topolica igraju protiv ekipa iz gornje polovine tabele. 1 vs 11, 2 vs 4, 3 vs 7, 5 vs 10, 8 vs 9. derbi kola pantelia protiv LeBrona, obojica preko 200 poena u poslednja tri kola...

 

ovo je prilika za neke iz donjeg dela tabele da uhvate priključak. evo kralj npr koji igra protiv neugodnog Majamija :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...