Jump to content

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

:)

 

Foster mi je doneo 2 remija i 2 pobede u 4 lige gde igram :D

 

Vec sam se pozdravio sa razultatom u ovom kolu kad ono medjutim... U kakvoj sam seriji losih rezultata, svaki bod zlata vredan :)

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lezilebe, ti si beše aktuelni h2h šampppion?

kakvo preslikavanje stvarnosti i fantazije, novajlija na šampiona: QPR protiv Mančester Sitija, Металлург protiv Lezilebovich Sitija...

Link to comment

Право да пар сезона након историјског тријумфа напише "Вучићу, педеру!" крај аватара. :(

Link to comment

Већ пет дана је 100% спреман, али и Керол је прошли викенд одиграо 60' утакмице Б тима. ;)

Link to comment

3. mesto u Đora vs. Đora?!

 

Da se Fantasy igra u školi (kao što će se igrati), ti bi, Gufs, treći u klupi bio. :)

Edited by kralj
Link to comment

Đora vs. Đora je renomirana liga u kojoj važe Đoropravila i u kojoj su prva dva mesta uvek rezervisana za dve bata Đore. Tako da sam ja tu praktično prvi :D

Link to comment

Већ пет дана је 100% спреман, али и Керол је прошли викенд одиграо 60' утакмице Б тима. ;)

kakav sad crni Kerol. nije valjda da je Enveru™ start pod znakom pitanja?
Link to comment

Del Boske: "I have spoken to our doctors & those of Chelsea & I have decided to leave [Costa] out due to the situation with his pelvis"

jel zna iko šta tačno nije u redu sa Kostom? svaki put navedu neki novi deo tela...

Link to comment

:blush:

 

А кој' се не ложи на Најскупљег?

 

Наравно да ће Сакхо да игра у суботу, а моја се примедба односи на то да му већ после суботе није гарантована минутажа јер ако је Керол играо 60' пре недељу дана, за две-три недеље ће моћи бар пола сата да споји у званичној, а на клупу ће морати или Енвер™ или Бијафра™ (™ by Феи).

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...