Jump to content

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Prošle nedelje sam proglasio pobedu dok je zec još bio u šumi pa se nadam da ovog puta nisam istripovao da sam danas nekim čudom uspeo da nadoknadim 19 poena zaostatka i pobedim zahvaljujući bonus poenima Chadlija i Kuna kapitena.

 

(i činjenici da protivnik opet nije imao vajde od Coste i ostalih napadača, al' ko te pita...)

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne sme se Fei potcenjivati. ruši sve pred sobom poslednjih nedelja, ima najvredniji tim, nadomak je proboja u najboljih milion fantazi menadžera na svetu...

 

Da, da. Fei....

 

I raspored mu ide na ruku. Komotno možemo da mu računamo bodove iz sledećeg kola. Otvorio sam mu tim, ima sve igrače koje imam i ja + Tadića i Baneta. Baš su glupo to napravili - mogu da dobijem samo ako stavim Velbeka za kapitena. :ph34r:

 

Inače, posle dugog odolevanja (sve moći anti-virusa usmerene su bile na blokadu ovog sajta), počeo sam da koristim i ovo.

Edited by kralj
Link to comment

Није панк ако укључиш аутопилот. У односу на Фудбал фикс чак је и енбиџијев Скаут мало дет...

 

:isuse: Не, енбиџи је ипак највећи панкер™, он је и платио 49 фунти. :p

Link to comment

Ma koji pank!? Zezam se. I dizajn je prilagođen nekakvoj šareno-sladunjavoj-poslastičarskoj nameni, a da ne govorim o mejnstrim preporukama za Pelea, Aleksisa, Aguera i Fostera. Nigde autentičnog andergraunda. Nigde Tripijea i Drinka. Mega hejtić.

 

 

Link to comment

Pokusni Kunići 10 od 10 iako crvene već drugo kolo, verovatno jer sam pogađalicu počeo da kapiram.

... i još ti neki invalidi za dž skidaju prve pratioce sa grbače. Da nismo u beton ligi tražio bih ti 3 za 3.

Edited by beowl
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...