Jump to content

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Malkin razvalio ppp univerzum. Covek ima 14 bonus poena :huh:

15 zapravo, i to jer pokradoše Bejnsa. :mad:

LeBron je još bolji, 75 poena i čeka četvoricu. svaka čast!

Edited by malkin
Link to comment

Ne razumem. Moća, Fei i ja ne učestvujemo u nadgornjavanjima?

dobar je i Kalabaster u ovom kolu, nema šta, ali mislim da će LeBron ipak sve da nas ušije.

 

a Feiduno™ je posebna priča, biće ovo treća pobeda u poslednje 4 utakmice tima koji vredi 105.1 meleona. ili će se uzdići do vrha tabele ili će spektakularno upropastiti sav taj potencijal... stay tuned :fantom:

Link to comment

ništa meni ne smeta Guzanov klinšit, onoliko ih ima Eriksene i Adebajore u timu. veći mi je problem što će ADM da se nataslači Demičelisa i ekipe...

iskusno, iskusno
Link to comment

Presudila mi je

snickers-A840x630.jpg

Ne Fei, naravno, kao da je to uopste moguce :lolol: , nego Alexis Sanchez Carrington. I to u bas gadnom momentu, pred susrete sa Timmijem i malkinom koje sam verovatno vec izgubila. Eto me u zoni ispadanja.  :cry:

 

Cestitke Bustinu. 

Link to comment

Presudila mi je

snickers-A840x630.jpg

Ne Fei, naravno, kao da je to uopste moguce :lolol: , nego Alexis Sanchez Carrington. I to u bas gadnom momentu, pred susrete sa Timmijem i malkinom koje sam verovatno vec izgubila. Eto me u zoni ispadanja. :cry:

 

Cestitke Bustinu.

ne sme se Fei potcenjivati. ruši sve pred sobom poslednjih nedelja, ima najvredniji tim, nadomak je proboja u najboljih milion fantazi menadžera na svetu...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...