Jump to content

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Je l ima sanse da ne ulazi Silva sutra za City? To mi je jedina sansa da Dauning uleti s klupe. Ukleti Kolocini je zakucan za kraj iste. Lukaku-Costa-Pelle u nspadu. Kakkvo kolo, place mi se.

Link to comment

Je l ima sanse da ne ulazi Silva sutra za City? To mi je jedina sansa da Dauning uleti s klupe. Ukleti Kolocini je zakucan za kraj iste. Lukaku-Costa-Pelle u nspadu. Kakkvo kolo, place mi se.

Silva nece ulaziti par nedelja...

Link to comment

Ko je ovaj jebeni James iz Lestera koji po sadasnjem stanju dobija 3 boda bonusa u utakmici koju je njegov klub izgubio sa 0-1??

e evo vratiše Bena na zaslužena 3 bp.
Link to comment

23p na klupi

 

Ne znam ko me prevario da uzimam rezervne igrače kad ničemu ne služe osim da me nerviraju. Sve je bilo mnogo jednostavnije dok sam držao 4 najjeftinija balvana na klupi

Link to comment

Мора нула. Најгоре је када уђе тако неки минут пре крај, добије жути, а ти помислиш ево је нула, улази са клупе неко са 12 поена, а онда :isuse:

Link to comment

Jos jedna tuga od kola. Pozadi svi cisti, napred niko nista. Jbga, kasnim sa pedaliranjem Sterlinga, Sigurdsona. Jebo me Tadic, znao sam da ne treba da ga dovodim. Sto je najgore, za dva kola spremam neki major overhaul, pa ne znam sta sad da radim sa transferima a imam 2 kom.

Link to comment

Стигли бонуси. Одјебали бодове, скинули један Бејнсу, додали један Чејмберсу и Моћа ми уместо бод бежи три, а остао ми још Миле. Превара!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...