Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

dobrodošao Islanđanjanine!

 

u klasik upadaš bez problema, a predsednik zajednice drugoligaša dr Zoidberg će da te utefteri kao kandidata za čempppionšip pa će se videti kad se primakne početak sezone ko ide u koju ligu itd.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Намештен тим свако коло? Освојио 4-5 пута мини лиге? Трипује да ми знамо шта радимо и да је ово неки виши ниво? Први пост му је на овој теми? Ник му је џокер овогодишњег Фантазија?

 

:unsure:

 

Ја бих да овог не пуштамо, јебаће нас ружно. :(

to nek brinu ovi u nižim rangovima :nobles:

Link to comment

Sedmi u Dojčlandu završih posle finala, ali imam skrinšot samo dok sam bio trezan. Ipak, ne vrednujem ništa ova Mekdonalds sranja, samo EPL. I debil, nisam slikao global leagues, imam sreće pa mi bar Nemačka upala u kadar.

 

Hvala na dobrodošlici, malkin i prslin. Prilažem CV sa ostalim veštinama.

 

euro-2012-semifinal.jpg

Edited by Gylfi Pleasure
Link to comment

Diaby does Gallas, Michu in DeGea bar, VazTe Mata Michu = Gylfi Pleasure. Skautas™

Diaby Does Gallas је био мој тим пре пар година, бре. :lol:

Link to comment

Ja sam se vec prijavio za Fantazy,ako bude imalo mesta,ako ne,sacekacu sledecu sezonu...Kod vas je najozbiljnije organizovano  od svih foruma...

Edited by Bogotac
Link to comment

Ovaj tek stigao a prodaje fantazerske tajne za budzasta™, banuj to! :mad:

 

u klasik upadaš bez problema, a predsednik zajednice drugoligaša dr Zoidberg će da te utefteri kao kandidata za čempppionšip pa će se videti kad se primakne početak sezone ko ide u koju ligu itd.

 

Kad rece klasik, jel neko napravio tu ligu? Ja za sada samo u Champppionsipu...

 

P.S. Bohan danas zabio 1 uvek neugodnom Salkeu  :naughty:

Edited by Calavera
Link to comment

Послао сам малопре мејл Росу са молбом да обнови класик и пошаље код.

Link to comment

Bez zelje da ispadnem  :fashisto: , ali malo mi bzv to registrovanje na forum u Julu samo da bi se igrao fantazi. Kapiram da su ljudi verovatno mozda i ortaci od nekih vidjenijih forumasa i fantazista odavde te da su dobili invataciju ali svejedno. I svakako je bzv pumpanje postova da bi se zaradila nekakva reputacija. Mislim da definitivno treba neka razvojna liga da se organizuje, pa ko istraje i bude najbolji moze u C'ship dogodine. A ne bi bilo lose i da se da neki doprinos u forumskim raspravama, cisto da se ne bude totalni outsider. Sorry ako mi je stav tvrd i "jajarski" ali neki legitimitet i tradicija Fantazija se mora zadrzati.   :fantom:

Link to comment

ma samo ostro i konzervatino, u potpunosti podrzavam, bas kako englezi rade! misljenja sam da je bitno da i c'ship treba da bude kao i premer sa 20 natjecatelja, bogz regularnosti i dvokruznog sistema. sve ostalo sto predje ne predje preko tarabe treba u tu kvalifikacionu trecu ligu. starosedeoci nek uzmu makaze u ruke, seku, pa kom' opanci, kom' obojci. 

Link to comment

Став ти је на месту и дели га већина старих играча и практично сви нови (само је један од њих, извињавам се што нисам запамтио ко, рекао да не би у Трећу ако је будемо правили).

 

Слао сам ових дана неколико ПМ-ова са подсећањем на договор који имамо па да подсетим и овде: сви нови се за сада пријављују у Чемпионшип (aka Шип), код је 42603-19982, а 10. августа доносимо одлуку да ли ће се правити један велики Шип, два мања Шипа или Шип и Трећа. Колико ми се чини, пресудни утицај на коначну одлуку имаће број пријављених до тог датума.

 

Што се Премера™ тиче, тренутно смо на 18 учесника. Није се пријавио Баба Џи, што је очекивано, али и још један тим који не могу да откријем без већег цимања (пролазак кроз старе топике и нове ПМ и пописивање) јер је већина учесника по уласку у лигу променила име свог тима. :lol:

 

Пошто ће промена имена и велики број нових играча да направи збун када крене сезона, па ће топик бити поплављен постовима у фазону "ко је Diaby Does Gallas", "ко је Itzy Bitzy Sneijder", предлажем да сви који играју ставе име свог тима у member title (ко не зна: кликне се на свој ник, па на Edit Profile, па се упише име тима у прозор крај кога пише Member Title и онда се пошаље 10 евра Миралему или кликне сејв, по жељи).

 

У signature не писати ништа битно јер многи имају искључену опцију гледања туђих сигова, а мембер тајтл је видљив и преко телефона када се кликне на full version.

 

Уф, колико посла. Идем мало да једем и доспавам.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...