Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Ako ponoviš još jednom, uopšte me neće iznenaditi kapitenska traka na Adebajoru i npr. Sterling umesto Ramzija.

 

Necu u minus posto imamo prakticno isti tim i odlucivace 1 ili 2 igraca, tako da sam mogla da promenim samo jednog od njih. Na Adebajora sam popizdela pre nego sto se Remzi povredio, tako da je on odleteo. 

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Necu u minus posto imamo prakticno isti tim i odlucivace 1 ili 2 igraca, tako da sam mogla da promenim samo jednog od njih. Na Adebajora sam popizdela pre nego sto se Remzi povredio, tako da je on odleteo.

baš gledam, zoki i ja skoro sve isto, 1 različit napadač i nijanse u odbrani će odlučuvati. čista sreća, tojest.
Link to comment

baš gledam, zoki i ja skoro sve isto, 1 različit napadač i nijanse u odbrani će odlučuvati. čista sreća, tojest.

Imaš boljeg golmana :fantom: I naravno, Pele će da da het trik..
Link to comment

Ruxine, još nekih deset sati i par promila do nameštanja?

 

Već sam upisao poraz. Ulogovao sam se malo pre čisto da vidim da li mi je pola tima izgubilo na ceni (jeste), i da li bi možda trebalo nekad da se logujem i tokom nedelje (izgleda).

O transferima nisam razmišljao. Ne znam šta ću tačno sa ova 2, a možda čak budem i prslinovao s obzirom da gubim svakako...kako god, trenutno sam previše strejt da bih donosio takve odluke.

Link to comment

Necu u minus posto imamo prakticno isti tim i odlucivace 1 ili 2 igraca, tako da sam mogla da promenim samo jednog od njih. Na Adebajora sam popizdela pre nego sto se Remzi povredio, tako da je on odleteo. 

 

Ako si uzela Balotelija, Pelea, Velbeka, Ulou ili Aguera umesto Adebajora, gotov sam. Ako su uzela Runija, onda će biti nerešeno.

Link to comment

Ako si uzela Balotelija, Pelea, Velbeka, Ulou ili Aguera umesto Adebajora, gotov sam. Ako su uzela Runija, onda će biti nerešeno.

 

Potpisala bih nereseno u ovom momentu. 

Link to comment

Ja tebi vojvodo...

 

Istripovaste me sa tim silnim shopinzima da jos jednom proverim tim i padnem u iskusenje da batalim prvo ovosezonsko neodlazenje u minus. Ovaj Naismith mi je trn u oku, otkad ga uzeh ni da bekne. Mada posle fine golgeterske prilike (ako startuje) na Traffordu slede jos 3 poprilicno izgledne vezane tekme. Je l ima jos neko ovde strpljenja sa istim ili sam ja poslednji mohikanac?

Edited by ducca
Link to comment

Puko sam vidim od Spojlera za poen proslo kolo a covek otisao u  minus 4 :isuse:

Treci poraz zaredom, 3-3. Upao sam u "zonu adasevic" a imam i 4 crvena igraca :lol:

Link to comment

Imaš boljeg golmana :fantom: I naravno, Pele će da da het trik..

meh, razvaliće Bane, ko po običaju. a i cela odbrana (koja će presuditi) ti je sveže uajldkardovana, odma se vidi. realno, biće 52-46 za tebe.

 

ali nije to najgore. najgore je što mi uopšte ne ide da se primim na ovo kolo kad takve nijanse odlučuju. treba samo da se prati šta rade 3-4 igrača i sve je jasno. smaranje. ne znam, možda da odvalim neki pajdo transfer, da dovedem nekog Dauninga, neku Mangalu, Sakhoa, Ernandez Abela... da bar imam oko čega sutra da se nerviram  :(

Link to comment

Lepo Prslin predvide - svi ćemo imati isti tim usled ovog kilavog rasta. Zato treba biti u betonu, tamo niko nije lud da se ponižava Dajerima, Klajnom, Nejsmitom i Uolom, samo da bi zaradio koju stotinu više, a potom postao rob 2 Dajera, Klajna, Nejsmita i Uloe.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...