Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

prekinut najduži niz poraza (2) u istoriji Металлург Шеффилда. uz duboko olakšanje pružam ruku panteliji, fer i korektnom rivalu.

 

zoki, će se šibamo sledeće nedelje. koga si doveo umesto Remzare, priznaj. ja sam otprilike na 60% da ću nešto da menjam do vikenda a 100% da neću.

Link to comment

Evo da i ja prijavim prekid luzerskog niza. Čestitke Beatlesima na dobroj partiji koju su pružili uprkos kamikaze startu sa 8 poena minusa. Da Rooney nije kreten možda bi bilo drugačije.

Link to comment

Ubili me bonusi Aguera i RVP-a, koji je bio protivnikov kapiten i dobio 2 BP, iako je do pred sam kraj bio zakucan na trećem mjestu one famozne liste.

U svakom slučaju čestitke LeBronu.

Već sam napravio dvije izmjene i otišao u minus, a tek je utorak  :isuse:

Link to comment

zoki, će se šibamo sledeće nedelje. koga si doveo umesto Remzare, priznaj. ja sam otprilike na 60% da ću nešto da menjam do vikenda a 100% da neću.

Tek sad vidim ovo, malo sam upao u fantazi depresiju posle četvrtog poraza.. Doveo sam jednog koga već imaš u timu, ne da bih te poklopio nego verujem da će imati učinak protiv dosta slabijeg rivala.. :fantom: Eto, rekoh ti.. :) Edited by zoki
Link to comment

Тими...

 

2jc64if.jpg

 

Прошло коло све црвене стрелице осим х2х лига, а ја срећан. Ово све зелене осим х2х лига, а ја сломљен.

 

Већ на -4, а Геија мора једном да усере. :(

Link to comment

spala knjiga na 6 slova; oni su sačuvali wc u Premeru: Mercuzzio (Buljarica Hotspurs), pantelia (Pantelia Stars), nbg4ever (Terrible Muriel), Daddy Cool (25_maj), Hudersfield (Sokolovici UTD), malkin (Металлург Шеффилд).

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...