Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kruloljubitelji mogu da se nadaju klin situ s obzirom da sam ga pred ovo kolo zamenio za Heatona i njegovih 0 poena <_<

 

Ako ne to, onda ce danas izgubiti, sutra smeniti nesposobnog Pardewa i dovesti Pullisa...

Edited by Calavera
Link to comment

A šta ako asistira ili da gol (videti pod Howard i Robinson)? :fantom:

 

Gotovo, ureko sam ga :cry:

 

Intimno navijam za Krula. Zaslužio si. Video da imam 3 transfera i 3 miliona u banci, napravio dva da bismo imali što manje različitih igrača i u pobedu uložio poslednji dinar. Bio bi red da Krul odbrani utakmicu života.

Link to comment

Zezaš me malo?! :) Pa jedan transfer koji sam ja uzeo, uzeo si i ti, a moj drugi je od ranije tvoj igrač, to sam svesno išao da pokrijem ADM... U stvari, tvoja dva transfera viška su presudila... Tako da ispada da si ti zaslužio... ;)

 

Edit: a da, džinksuješ i ti, nisam iz prve shvatio :lolol:

Edited by zoki
Link to comment

Zezaš me malo?! :) Pa jedan transfer koji sam ja uzeo, uzeo si i ti, a moj drugi je od ranije tvoj igrač, to sam svesno išao da pokrijem ADM... U stvari, tvoja dva transfera viška su presudila... Tako da ispada da si ti zaslužio... ;)

 

Edit: a da, džinksuješ i ti, nisam iz prve shvatio :lolol:

 

A to se tako kaže kad ja Velbeka kupim u subotnji suton pred odlazak na neki garažni pank, a ti uz miris jutarnje nedeljne kafe dok drugim okom gledaš nastup AKUD Abraševića u špicu Žikinog šarenila?  :fantom:

Link to comment

Hvala Evgenije...

 

Iskreno govoreći, zavidim vam na pučini i armaturi (Malkin je za mene večiti niželigaš). Nema previše Šniderlinga i Velbeka, niko ne cedi divljinu iz karte Ulalulalaleom i inim probisvetima, igra se za publiku i pivo u SUR Bife Brale u sklopu stadiona. Dođe mi dabdiciram u korist Rednapa samo da da se domognem alter-garaže.

 

Omiljeni tim u ovom kolu: Grad Grehova Zragutina Darića.

Najjaca ekipa  :D

Link to comment

Prvi remi ove sezone a bila bi rutinska pobjeda da se nisam samoubio ostavljanjem Berahina na klupi ili da mi Runi nije zabio mucki noz u ledja crvenim kartonom.

Link to comment

Prvi remi ove sezone a bila bi rutinska pobjeda da se nisam samoubio ostavljanjem Berahina na klupi ili da mi Runi nije zabio mucki noz u ledja crvenim kartonom.

Ti si neugodan rival?

 

Mislim da je remi najpravedniji rezultat :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...