Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

spala knjiga na 6 slova; oni su sačuvali wc u Premeru: Mercuzzio (Buljarica Hotspurs), pantelia (Pantelia Stars), nbg4ever (Terrible Muriel), Daddy Cool (25_maj), Hudersfield (Sokolovici UTD), malkin (Металлург Шеффилд).

Link to comment

Ja sam verovatno jedini sa Kostom kapitenom uspeo da izgubim od (neaktivne) ekipe bez koste. Bar da su mu dali zasluženi asist, činovnici <_<

 

Kakva mediokritetska sezona mene do sada

 

Nit si izgubio, iako si na dobrom putu, nit si ograo protiv neaktivne ekipe.

Link to comment

Berahino prva izmjena bez sanse da udje, a izbacio sam ga bukvalno 10 minuta pred deadline i stavio Schneiderlina koji me je nagradio sa dva boda a kojeg ima i protivnik. :isuse:

Link to comment

cestitke poljancetu! zasluzena pobeda

 

ovo je samo prva faza osvete za izbacivanje u osmini finala World Cup fantazija!

u drugoj fazi perfidno preuzimam tvoj klub, rasprodajem igrački kadar, a na zemljištu gde ti je stadion dižem tržni centar i karting stazu. i ceo taj kompleks ima da nazovem "Poljanče na vodi"! buhahahaaha!!!

Link to comment

spala knjiga na 6 slova; oni su sačuvali wc u Premeru: Mercuzzio (Buljarica Hotspurs), pantelia (Pantelia Stars), nbg4ever (Terrible Muriel), Daddy Cool (25_maj), Hudersfield (Sokolovici UTD), malkin (Металлург Шеффилд).

 

Ja ne verujem u wild card, a svakako ga ne koristim pre npr 20. kola

Link to comment

adebajor neće dati go nikada. totenhem jednostavno ne pravi šanse. šteta što nisam gledao ni jednu njihovu tekmu pre nego što sam ga u naletu gluposti kupio :(

 

grozan sam ovo kolo, ali ću na jedvite jade pobediti feija koji je čak i u minus otišao

Link to comment

evo lenjivče:

 

PPP Champppionship

PPP 1 Liga

 

a zlu ne trebalo tu je i Premer League

 

Hvala Evgenije...

 

Iskreno govoreći, zavidim vam na pučini i armaturi (Malkin je za mene večiti niželigaš). Nema previše Šniderlinga i Velbeka, niko ne cedi divljinu iz karte Ulalulalaleom i inim probisvetima, igra se za publiku i pivo u SUR Bife Brale u sklopu stadiona. Dođe mi dabdiciram u korist Rednapa samo da da se domognem alter-garaže.

 

Omiljeni tim u ovom kolu: Grad Grehova Zragutina Darića.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...