Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam verovatno jedini sa Kostom kapitenom uspeo da izgubim od (neaktivne) ekipe bez koste. Bar da su mu dali zasluženi asist, činovnici <_<

 

Kakva mediokritetska sezona mene do sada

Link to comment

Zabrinuo sam da sam prerano upisao pobedu, ali tek sad izvaljuem da je protivnik išao u minus pa ipak njegova dvojica odbrambenih moraju dobaciti do 13 a ne 9, što je već dosta nemoguće (jinx!)....totalni sam amater, ali bolje biti srećan, od pameti samo šteta.

 

Makar uštekah onaj dodatni  transfer, za slučaj da zakjučim da se mora izbacivati alexis texas da budem u poziciji da uradim nešto retardirano....tipa da ubacim balotelija ili tako nešto.

Edited by Ruxin
Link to comment

Da Runi mrtvac nije dobio crveni sad bih lagano slavio pobjedu a ovako zaostajem dva boda za protivnikom i cekam Kolocinija kojem ne ginu bar dva gola u mrezi, zuti sigurno, a vjerovatno i crveni karton. Polako krecem ka dnu tabele.  :cry:

Edited by clever bastard
Link to comment

Remi, mislim da sam te jedva dobio. Za tri, plus Wilson u ponedeljak. Prohujao Čejmersov šut kraj paučine.

Čestitke, vidim sad da je bilo tesno. Igramo još dva puta ove sezone, biće ovo trilogija kao Manny Pacquiao-Erik Morales onomad, ako me razumeš  :)

Izmene mi se kao po navici nisu isplatile, i po ko zna koji put nisam uradio ono što sam prvo naumio, a to je bila izmena Lukaku Pele.

Ništa, sad ću da se izderem sad na sebe, zbog poraza, i onda da odspavam nekih četiri sata jer radim i sutra, tako da sam isti ko naš premijer.

 

Evo ide mi repriza Arsenala, taman da vidim šansu Čejmbresa, i da probam da ukapiram razlog Sančezovog ostanka na klupi, možda Gojko ima objašnjenje. Neverovatno, Venger ga doveo da mu igra kupove, važno da je trpeo anemičnost Ozila iz nedelje u nedelju. 

Link to comment

Mean Machine, daj da baljezgarimo o Oxu Cemberlejnu, kad vec Cejmbersovo ime ne zabadamo.

Haksli, sibirski haski, Emil Heski, Zajecarsko. Slavim prvog overalno na klasiku, ko god bio.

Link to comment

Cestitam Malkinu, zasluzena pobeda, presudice Dijego Kosta, kao i u svim mojim dosadasnjim porazima.

 

WC je ozbiljno uzet u razmatranje...

izvini pantelia, ali ko se o Tolaainu čestitku opeko mora i u tvoju da duva. još imaš trojicu, ja jednog. čudnije stvari su se dešavale a ove sezone vole braniči da zabiju gol i bonus poenima se počaste...

Link to comment

Lep rivalitet se nuna u naručju Gilfija i Remog. Čak su i obojica po automatizmu poslušali savet velikog gurua, uzeli defanzivca Arsenala po akcijskoj ceni, a sad u neverici i pogledom štediše Jugoskandika gledaju čejmbersles roster FK Vest Hem-a.
 

... Sa posebnim pikom na Mangalu. :Jova:

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...