Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да ли је овај пањ од Велбека бар мало пипнуо ову лопту, да му упишу асистенцију па да преминем од смеха.

:lolol: sad sam video gol... ala sam doveo napadača, svaka mi čast.
Link to comment

Да ли је овај пањ од Велбека бар мало пипнуо ову лопту, да му упишу асистенцију па да преминем од смеха.

 

Sto bi reko nas narod, promasio je ceo fudbal :D

Link to comment

 

  • No assist was given for Willian's goal (3-0 Chelsea) as it takes a major touch off a defender after Costa's shot is saved.
"major touch" kako da ne :isuse: Lopurde.. Još me i Remzi sjebao, treba mi 4 od Krula za nerešeno :(
Link to comment

Честитам, Тими. Ти си довео нападача који маказицама даје преко главе, а ја овог што се саплиће на метар од гола.

 

Са бонусима ме претичеш и по броју бодова, да не спомињем да имаш још два играча сутра а моји су сви прошли, тако да преузимаш прво место на табели. Изволи жуту мајицу.

 

:cry:

 

Чекај још мало, да је њушнем.

 

Изволи.

 

Не, стани. Само да се сликам за фејс. Изволи.

 

Стани. Је л' ово нека флека? Хоћеш да је однесем на хемијско па да ти је дам у понедељак.

 

У ствари у уторак, док обрачунају бонусе и апдејтују табеле.

 

:cry:

Link to comment

gledam bre Rodni kako nas predstavljaš u fpl svetu i moram reći da sam nezadovoljan. tamo™ imaju jednog koji je sedmi na svetu a naš šampion ni u 10k :cry: mora da se zapne, ppposting a pppainting je u pitanju!

 

Posle danasnjih meceva je prvi, a ostali mu Krul i Wilson :Hail:

 

Ja cu izgleda konacno dobiti nekoga, napadacka osovina Kun - Costa - Pelle odradila najveci deo posla.

Edited by Calavera
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...