Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jbte, koliko je genijalna moja procena da je Alexis the chosen one sezone 14/15. I što je najjače uporan sam.  :isuse:

Očaj, ali smeši mi se pobeda u h2h makar. Nepritelj pokušao da iznenadi sa trakom na adm, neuspešno.

Link to comment

Између 66 и 68' утакмице Саутемптон - Кјупиар моја предност од 15 поена се претворила у Тимијеву предност од 5: мени дуплирана Саутемптонова одбрана и три гарантована бонуса за стрелца Бертранда, а онда примљен гол, па комбина Тимијевих играча Тадића и Пелеа за гол и асистенцију али и 2 и 3 бонуса јер је одлучујући.

 

Сада ме вади само двоцифрени бодови Велбека + да два од Брнлија, ВБА и Арсенала приме бар један гол.

Link to comment

Кликнеш на fixtures, па на резултат, па на detailed stats. Онда гледаш ко тренутно има највише бонуса и то је то, отприлике.

 

Малкин ће да те наговара да користиш totalfpl али немој да га слушаш јер је вештац.

Link to comment

Кликнеш на fixtures, па на резултат, па на detailed stats. Онда гледаш ко тренутно има највише бонуса и то је то, отприлике.

 

Малкин ће да те наговара да користиш totalfpl али немој да га слушаш јер је вештац.

Ama znam za to, nego znam da nekad posle utakmice ponekom dodaju neki poen pa me zato zanima. Konkretno da li ce RVP dobiti jedan ili dva boda bonusa...

Link to comment

:isuse: Извини, куцам на ауто-пилоту, нисам ни погледао ко пита.

 

Право да ти кажем, не знам. Мислим да ви требало да престигне Сакхоа.

Link to comment

Najzad CS posle višenedeljnih frustracija. Pola sata pred zarvaranje kola kupio Pellea i dao mu cap, što je on odmah opravdao™.

 

Naravno prodao sam Džeka da bih doveo njega ali nećemo sad u te detalje... Držim se protiv Beatlesa zahvaljujući odbrani.

Link to comment

Kako bese ono pravilo za bonuse - ako igrac A ima 40 BP, igraci B i C 39 BP a igrac D 38 BP recimo, onda A dobija 3, B i C dobijaju po 2, a D 1 ili D nista?

Тако је.

 

D1, forever alone.

Link to comment

Да ли је овај пањ од Велбека бар мало пипнуо ову лопту, да му упишу асистенцију па да преминем од смеха.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...