Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Biće lakše prodavati legende kluba, ali ne vidim šta je tu bolje.

 

rekoh već: veća fleksibilnost. povreda, loša forma, serija teških utakmica, odlazak  na kup afričkih nacija... lakše će se ljudi odlučivati da prodaju čak i legende u takvim okolnostima.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja nisam imao Jaju do onog duplog trijes i nekog kola. Ko umije...

 

A cene sam resio da ne pratim. Mozda cu i Bokija da zadrzim jos koje kolo

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Nejsmit će igračima sa aktivnom WC doneti profit sve i da za njihov klub samo odradi par treninga i bude prodat pre nego što bi debitovao. Njegova kupovina nema mnogo veze sa očekivanim učinkom. Retko ko će ga i ubaciti protiv Murinja. Sedeće na klupi i prodavaće dresove.

 

Malkine, ne razumemo se. Jasne su meni reperkusije, samo mi se ne sviđaju. Više bih voleo da sam zbog podcenjivanje Fabregasa kažnjen time da sa setom posmatram njegov prebeg u nepristupačnost, nego da mogu da ga uzmem kao danas. I u pravu je Prslin, opasno preti unifikacija timova. Uvek ćeš moći da iznenadiš sa jednim ili dva igrača, ali ako se ovako nastavi svi iole iskusni i privrženi će imati Fabregasa, D. Kostu, Sigija, Dajera...

Link to comment

Мајкл Доусон прешао у Хал. Честер ће играти само у 3-5-2 формацији.

 

Што се Нејсмита тиче, ја сам га довео да ми седи на клупи, делом јер је далеко захвалнија резерва од Заморе, а делом јер сам очекивао масовну селидбу са Бохана на њега и убрзан раст цене, бар колико је могуће ове сезоне. Надам се да Ето'о неће заиграти против Челзија пошто мислим да би Нејсмиту старт у тој утакмици комбинован са Ето'ом који не улази или улази уместо Лукакуа донео још бар 0.2 током репрезентативне паузе.

Link to comment

Nisam bas toliko gledao Hull da bih znao ko im je nailed u 11, sta si hteo da kazes sa tom analizom po dolasku Dowsona? Imam Chestera i razmisljam da ga ostavim za sledece kolo, ali koliko je rizik da on izvisi startno mesto kuci sa vama? 

Link to comment

Nisam bas toliko gledao Hull da bih znao ko im je nailed u 11, sta si hteo da kazes sa tom analizom po dolasku Dowsona? Imam Chestera i razmisljam da ga ostavim za sledece kolo, ali koliko je rizik da on izvisi startno mesto kuci sa vama?

 

Брусова омиљена формација је 3-5-2, а омиљени играч му је Честер. Толико га готиви да је свог сина хтео да прода у Чемпионшип клуб да му не буде конкуренција, а једном када је заиграо са два центархалфа ове сезоне (против Локерена), Честера је пребацио на средину терена као олд скул десетку, што наравно није баш најбоље прошло. Ризик је, дакле, само да Брус изненада схвати да 3-5-2 не шљака чак ни у Ман Јунајтеду па онда пређе на неку другу формацију јер би онда Куртис Дејвис и Мајкл Доусон ипак имали предност, али то је за сада научна фантастика.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...