Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Продаја после једне утакмице без постигнутог гола, то је логика кежуал играча свеже приспелих са Фудбал менаџера. Неће они дуго, после паузе за репрезентације 20% њих ће да отпадне јер су заборавили лозинку. Једино што ће до тада да максимално залуде цене.

Link to comment

Видиш, то ми није пало на памет. Био је већ на вратима са картом за Торино у једном правцу, али сада...

Link to comment

Једино што ће до тада да максимално залуде цене.

jebe lud zbunjenog kad su cene u pitanju. skoro niko ne raste, samo se pada. ili je to i pre tako bilo a ja se tripujem.

Link to comment

Спорије расте, исто пада.

nije da mi se to ne dopada, ako je tako. nisi u beznadežnoj situaciji ako odmah ne uskočiš na svaki bendvegon, nego možeš da budeš strpljiv i vidiš šta stvarno valja a šta je one hit wonder. 

Link to comment

Питаћу те када за три-четири кола сви будемо имали исте тимове, па само капитени буду одлучивали. Упропастиће перфектну игру овим новим твиковањем.

 

Jebo te, ovde mora da se dežura po čitav dan. Pakao.

Док не сачекаш пола два рифрешујући transfers out (round) у страху да ћеш изгубити 0.1 или беспотребно отићи у -4, само си кежуал.

Link to comment

Питаћу те када за три-четири кола сви будемо имали исте тимове, па само капитени буду одлучивали. Упропастиће перфектну игру овим новим твиковањем.

 

pa ja baš mislim da nema razloga da imamo iste timove ako cene sporo rastu. ne moram da jurim npr. Sigurdsona koga svi kupuju zato što znam da će i za nedelju-dve da mi bude relativno dostupan čak i ako ga krene, nego mogu da probam nešto drugačije. da rizikujem sa Pančijem, ili tako nekim. pogotovo to važi kad se gleda sredina terena: ima puno izbora, a ako nikome cena neće nebu pod oblake ne mora da se kupuje iz straha od toga da će svi koji su kupili igrača u formi da ti uteknu kad ovaj dobro odigra. zato će timovi manje da konvergiraju. živi bili pa videli...

Link to comment

Ovu nedelju bih najrađe proveo u kakvoj hibernaciji. Samoobavezah se da neću u minus ukoliko nekom ne pukne kalabaster da igra naredno kolo, a da ću da izdivljam sledeće kolo. Iz takve pasivne perspektive gledati ovaj berzanski špic, nije pristojno spram vlastitih živaca. Kupi Sigija Malkine. Budi kreativan na nekom drugom mestu.

Link to comment

То

pa ja baš mislim da nema razloga da imamo iste timove ako cene sporo rastu. ne moram da jurim npr. Sigurdsona koga svi kupuju zato što znam da će i za nedelju-dve da mi bude relativno dostupan čak i ako ga krene

Зато сам и рекао за три-четири кола. А да за то време скочи милион, питао бих те да ли би га имали сви. Тако ме је прошле године одувао Јаја, нисам могао да га узмем петнаест кола и укењао ми је целу сезону. И опет мислим да је то поштеније него ово кљуцање.

Link to comment

Ovu nedelju bih najrađe proveo u kakvoj hibernaciji. Samoobavezah se da neću u minus ukoliko nekom ne pukne kalabaster da igra naredno kolo, a da ću da izdivljam sledeće kolo. Iz takve pasivne perspektive gledati ovaj berzanski špic, nije pristojno spram vlastitih živaca. Kupi Sigija Malkine. Budi kreativan na nekom drugom mestu.

ma imam Sigija od po;etka, samo sam naveo kao primer.

 

То

Зато сам и рекао за три-четири кола. А да за то време скочи милион, питао бих те да ли би га имали сви. Тако ме је прошле године одувао Јаја, нисам могао да га узмем петнаест кола и укењао ми је целу сезону. И опет мислим да је то поштеније него ово кљуцање.

ne kapiram što je ovo manje pošteno. još jedan razlog što je spori rast dobar: dobija se veća fleksibilnost jer ima manje timske vrednosti vezane za pojedinačne igrače. lakše će biti odreći se nekoga ko je dobro igrao a imaš ga od početka jer ćeš manje da izgubiš timske vrednosti na njegovoj prodaji.

 

ako je nešto nepošteno u pravilima, onda je to što je Džerard juče uspeo da dobije 2 bonus poena... i dalje ne kapiram.

Link to comment

Biće lakše prodavati legende kluba, ali ne vidim šta je tu bolje. Meni su ove drame poput Prslinove sa Jajom jedna od najvećih blagodeti takmičenja, a i forsiraju fanatike nad rekreativcima.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...