Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

super što mi je Bony kapiten sa 1 bodom, dok Bane drži poziciju zamenika sa svojih... beskonačno poena. očekivao sam od kapitena da napuni bar mučeni Burnley, al ništa.

srećom, i tako sam uspeo da ubeležim nova 3 boda.

 

3. kolo očekujem sa renoviranim veznim redom (neproduktivni Matić & povređeni Nolan out, Sigurdsson & Cattermole in), nešto para u šteku za kupovinu napadača u sledećem kolu, i namerom da dokažem da dve startne pobede nisu početničko sranje. ćevidimo.

Edited by Svarog
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jos jednom cestitke Lezilebu, sad i zvanicne. Dobro je sto si iskoristio WC, bila bih pod uzasnim stresom da si krenuo da stizes i zamalo prestizes onih 20 poena. Ovako je jos od subote bilo sve jasno.

 

A sad, javi se Fei!  :fantom: Iskukaj nesto, vidis da ne ide bez toga, poslednji si. Zamisli kakva ce sramota biti ako izgubim od tebe cak i bez tvog kukanja!  :isuse:

Link to comment

Malkine, zar si vec poceo da kukas i djinksujes?

jok bre, samo realno sagledavam. dosta su nam slični timovi, glavna razlika je što ćeš na raspali Stouk ti da pustiš napadača koji je u najboljoj formi u ligi a ja napadača koji je povređen.
Link to comment

U mancesteru ce imati znacajno vecu ulogu nego u realu. A u sredini ce imati runija i rvpa da smeste ono sto on ubaci. U realu je igrao i u sredini i setao po pozicijama, a opet je davao i golove i asistirao... Pitanje je samo gde ga udenuti i dal ga odmah uzeti...

Link to comment

Pa opet, Sančez je davao otprilike tri puta više golova po sezoni. U asistencijama su bili tu negde. Pitanje je čime se ovi rukovode. U svakom slučaju sumnjam da će biti ispod deset. Ja bih ga uzeo pre Sančeza, a posle Mate, Azara, Lamele i Drinkvotera.

Link to comment

koliko je Ozil ono beše bio kad je došao u Arsenal? to je možda dobar indikator, obojica dolaze kao prvi asistenti Reala, još je Ozil došao u bolji tim. meni je 10.5 bila reakcija na Balotelija, ako će kod njega tako da preteraju, mogli bi i kod Di Marije.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...