Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

koga je gluplje dovesti, Čadlija ili Hendersona?

 

Čadli bi mogao da bude jako dobra kupovina. Očito ga je Poketino projektovao za ulazak sa klupe po evropskim vukojebinama i startove u EPL. Ako bude igrao u kontinuitetu, biće pristojnih poena.

 

E da, alal vera Timiju! Iživeću se na Toplicama (celog života sam vrebao zgodnu priliku da ovako nešto napišem).

Edited by kralj
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

to se i ja nadam, nego me brine da li ima prednost nad Lenonom i koliko će tu biti rotacije. valjda ne može da ga izostavi iz tima posle 2 gola u prethodnom kolu...

Link to comment

Qurac. Kad shvatis da ti je potrebno 3 neresena da stignes tim sa pobedom vise...

У лиги у којој у овом колу четири тима са 59+ поена остају без победе бод је к'о кућа.

 

А, шта радим са овом статистиком, јеси вид'о? Гледај, има још:

 

Знаш која је разлика између нас? Ти ниси победио од почетка првенства, а ја нисам изгубио.

 

А? Реци. :fantom:

 

A lepo si Prsline jednom predlozio Dzigibau-u da napise neki skript sa cestitkama a da se samo imena protivnika menjaju :rolf:

Ти можеш исто тако, само уместо да се мењају нека увек пише "Прслин". :fantom:

Edited by Прслин
Link to comment

E da, alal vera Timiju! Iživeću se na Toplicama (celog života sam vrebao zgodnu priliku da ovako nešto napišem).

Timmi ima zverski tim, uopšte mi se ne igra protiv njega sledeće nedelje. samo mi fali da uđem u dvonedeljnu pauzu razbiven ko kanta.

Link to comment

Čestitam sebi prvu pobedu, i koristim priliku da se trijumfalno odjavim...na bar nekoliko zauveka ako flying spaghetti monster da. Ne planiram zapostavljanje fantazija da napomenem, samo mrskog foruma.

 

Evo taman krenula smaračina sa bebicama i avatarima i sranjima, kad ako ne sad....

Edited by Ruxin
Link to comment

Pridruzujem se hejlovanju Cestera: taj momak mi je pokrio sve rupe QPRa pa je u tesnom mutchevanju izboden "kingkong" C'hipppa, vidoviti Calavera! Hvala mu za cestitke u subotu kod rezultata 32-30 :malkin:

Ne znam kako da resim 3 pacera iz QPRa. Ekipa mi je smece, pocistice me djubretar...

Link to comment

Ja koliko se secam, rezultat je tad bio desetak poena u tvoju korist + si imao vise igraca od mene, videlo se jos tad s koje strane vetar duva™  :fantom:

 

Vec vidim da ce raditi divlja karta ako United ne izadje na kraj s neugodnim Brnlijem, od pocetka imam trojicu njihovih zbog rasporeda, a uopste ne deluju kadri da opravdaju svo to poverenje. Plus Bohan, mada mi je on sad vec samo bench fodder, a i previse ga ljudi ima da bi mnogo padao.

Edited by Calavera
Link to comment

Timmi ima zverski tim, uopšte mi se ne igra protiv njega sledeće nedelje. samo mi fali da uđem u dvonedeljnu pauzu razbiven ko kanta.

 

 

Ima vala, mada ovako na prvi pogled gledajući raspored, deluje mi da će vam duel biti pravi prvenstveni, na mali broj poena.

Link to comment

Ima vala, mada ovako na prvi pogled gledajući raspored, deluje mi da će vam duel biti pravi prvenstveni, na mali broj poena.

:D

vrlo verovatno, ja ću makar svoj deo da obavim da tako bude.

Link to comment

Auh kako brzo padaju cene igracima. Zar nije bilo price ako su povredjeni na duze, da ce cena da im bude zamrznuta na neko vreme?

 

Vidim da je Ziru vec pao na 8.4.

Link to comment

Žiru je svoju cenu održao do sada mučkim naporima.

 

Zamrzavanje posrnulih je Prslin pomenuo odmah pošto je Barklijeva povreda sankcionisana instant devalviranjem. Ni QPR ne igra 4 od 6 kod kuće. Ne verujte svemu što ovde pročitate, pobogu.

 

edit: A cene će ove nedelje divljati zbog kontigenta podivljalih kartica. Ja sam odlučio da čekam pauzu.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by kralj
Link to comment

Ono kad ti četiri startera donesu ukupno 8 bodova :isuse:

 

Srećom je i to bilo dovoljno za pobedu, uglavnom zahvaljujući ludačkoj suboti. Čestitke Limancu na fer i korektnoj utakmici.

Cestitam na pobedi i svaka cast na Banetu skoro pola bodova si na njega osvojio.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...