Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako mrzim neresene rezultate... samo zbrku prave na kraju. A Aguera sam hejlovao jer mi je do malocas napad u draftu bio 0 0© 0

+1 A Ducca i ja bi da smo imali revans opet igrali nereseno :lolol:

Link to comment

Qurac. Kad shvatis da ti je potrebno 3 neresena da stignes tim sa pobedom vise...

 

Inace, fejlovanje Silve i dolazak Etoa su mi razjebali planirane transfere. Taman bi bilo Sanchez & Bojan >> Silva & Nejsmit

Link to comment

Qurac. Kad shvatis da ti je potrebno 3 neresena da stignes tim sa pobedom vise...

 

Inace, fejlovanje Silve i dolazak Etoa su mi razjebali planirane transfere. Taman bi bilo Sanchez & Bojan >> Silva & Nejsmit

nisam gledao utakmicu, ali sumnjam da je Silvina minutaža u pitanju (osim ako se nije povredio).
Link to comment

Ne, fino je on igrao. Ali je na scenu ponovo stupila tradicionalna sitijevska fantazi boljka - previse opcija u napadu. Jbga, poeni se dele izmedju 5-6 igraca

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Jest laskavo kad čovek potegne wc pred medjusobni duel, ali bi bilo još bolje da nije upalila.

Čestitke levom <_<

Edited by Garnirung
Link to comment

Ne, fino je on igrao. Ali je na scenu ponovo stupila tradicionalna sitijevska fantazi boljka - previse opcija u napadu. Jbga, poeni se dele izmedju 5-6 igraca

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

a to da, ako ih rano krene u utakmici uvek je frka dal će da počne da vadi glavne igrače pre 60. minuta. ali bar su našli recept za izbegavanje Aguerovih povreda. puste ga da se zajebava 10-12 minuta sa umornom odbranom i ćaozdravo.
Link to comment

Ono kad ti četiri startera donesu ukupno 8 bodova :isuse:

 

Srećom je i to bilo dovoljno za pobedu, uglavnom zahvaljujući ludačkoj suboti. Čestitke Limancu na fer i korektnoj utakmici.

Link to comment

Realno, zaslužio sam da mi Stevica bude dželat. Od prvog dana očijukanje, koketiranje, te resto afirmativnog badi lengvidž arsenala, a konkretno ništa.

 

Ala rade divlje karte, biće ovo luda nedelja. Kasno sad da se aktivira, a zažaliću što nisam juče.

Link to comment

Solidnih 62 (unatoč Chesterovom minusu i lošem izboru kapitena) i prva 3 boda dole u muškoj ligi, @džigibauov Yaya ipak nije uspio nadoknaditi 7 punti zaostatka.

Link to comment

Jest laskavo kad čovek potegne wc pred medjusobni duel, ali bi bilo još bolje da nije upalila.

Čestitke levom <_<

 

:thumbsup:

 

Ništa lično, ja uvek* uzmem jedan wc na početku. Više mi znači jedna zvanična utakmica nego 5 pripremnih

 

Uvek, mislim od kada postoje 2 wc godišnje, znači od prošle sezone. a ako sistem promena cena ne postane transparentniji mislim da to više neću raditi u buduće..

Edited by levi
Link to comment

Solidnih 62 (unatoč Chesterovom minusu i lošem izboru kapitena) i prva 3 boda dole u muškoj ligi, @džigibauov Yaya ipak nije uspio nadoknaditi 7 punti zaostatka.

A lepo si Prsline jednom predlozio Dzigibau-u da napise neki skript sa cestitkama a da se samo imena protivnika menjaju :rolf:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...