Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samo da čestitam Ubibobiju na (ubedljivoj) pobedi...

Hvala,hvala,mada si to malo i ti pogurao transferom viska...Sve u svemu i ja to uradih za sledece kolo,morao sam da se oslobodim nervozne Bojane, pocela je da mi ozbiljno podriva autoritet i da utice na timski duh :smoris:

Link to comment

je l' ovog Nejsmita sere na početku ili može biti koristi od njega?

Много и дуго га хвале навијачи Евертона, а повреда Барклија га је закуцала у првих 11. Ако дође Ето'о имаће мању минутажу, али не превише. Благо свима који смо га купили пре поскупљења. ;)

 

Nbg, може нека опклада да Стерлинг добија жути? Вероватно за дајвовање, али 'ајде да бар разлог не буде предмет опкладе. Честитке у сваком случају, баш ружан и болан пораз за један једини поен. :(

Link to comment

Neka izborim opstanak kao i prethodne dve godine i to je dovoljno.

 

*Nejsmit se meni uvek svidjao. Jeftin, a cesto ima nekakav ucinak. Imao ga u draftu prosle sezone

 

**Jedi gomna. Dobija bonus, u porazu Poola od 3-0

Edited by nbg4ever
Link to comment

Ja navijam da Nasri da 3 gola i da ima 2 asistencije, a da Liverpul pobedi uz Aguerovo neucestvovanje u derbiju :lol:

 

54-32 protiv Surdilovica, meni ostrao Nasri, njemu Hart, Lovren, Silva i Aguero...

Link to comment

Ја навијам да Стерлинг не добије жути. :isuse:

 

Био бих и алавији, али пошто ми његова евентуална 3 бода доносе прво место у званичној Вест Хем лиги (јесам се похвалио да сам тренутно други?) јасно је да од тог посла нема ништа. :(

Link to comment

Pa jebote, jel ima neko ko navija za west ham da zna da igra ovu uzasno frustrirajucu i divnu igru?

Нема. Први је навијач Арсенала који је ушао у лигу да би нас троловао. :lol:

Edited by Прслин
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...