Jump to content

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

moji izvori™ kažu da Čester pauzira jednu jer je u pitanju professional foul a ne violent conduct. istina? ako je tako super, ionako mi ne bi startovao u sledećoj...

Edited by malkin
Link to comment

Tacno. Ti ceo dan nisi proverio izvore™? <_<

oh™, izvinjavam se, gledaću da ubuduće profesionalnije pristupan fpl menađerskim dužnostima :fantom:

Edited by malkin
Link to comment

Ceo vikend provedoh van kuće. Samo sam video rezultate utakmica.

Sudeći po njima i strelcima, pomislio sam da me TSVA sa svojim Ćevapima odšrafio sa 30 razlike, ali vidim da sam koliko toliko časno pao. :D

TSVA vodi pred poslednji meč 47:40, s tim da obojica čekamo Sterlinga, pa je sva neizvesnost otklonjena. Ovom prilikom čestitam na fer i korektnoj borbi i pomeranju protivnika u gornju polovinu tabele. :)

 

Što se mene tiče, sa jednom izmenom koju sam napravio nisam pogrešio. Loris je na golu ispoštovao clean sheet, ali je tim koji je bio odličan u prvom kolu, sad podbacio. Tadić, Eriksen, Matić svi po 3 poena, a famozni Čester koji mi je ostao na klupi sa 15 sad me je častio na terenu sa -2. Kao kapitena sam stavio Kostu™ sa 6 poena, koji je ujedno i bio najbolji pojedinac u mom timu.

Mislim da neću vršiti nijednu izmenu za sledeće kolo, naročito ako stoji ovo da Čester možda odigra nešto pre oktobra meseca.

Iako sa skorom 0-2 idem na fenjer Shipppa, i dalje imam visok motiv da uđem u prvih 5 i neću potezati za divljom kartom. :D

Link to comment

Ja imam nekoliko toliko sramnih ispovesti za napraviti da se osećam kao prozvani đak koji je zaboravio da nauči pesmicu.

 

Sinoć sam shvatio da sam na pogađalicu totalno zaboravio.

 

Pogledom američkog baseta sam ustanovio da sam najboljeg od svih Tejlora drugog kola, kupljenog zbog ovog i narednog kola ostavio na klupi u korist Kolkera (kupljenog zbog 4 domaćinstva u 6 narednih kola) koga sam poslao na teren sa gaćama do kolena okrenutog straga. Dalje, prilično mi je zaribao kalkulator tržišne inspekcije (dobra vest je da bi posle najnovije sanacije trebalo ubuduće da bezgrešno tipuje vrednosne varijabilnosti). I za kraj, nije problem što imam posle dva kola nula bodova (već ću sledećeg protivnika da pregazim kao Mančester Sandrlenda), problem je što ispred tih nula (kad su već nule) nisam metnuo neke debele minuse.

 

Mada, možda izdžinksujem Kolarovljevih plus 3 u odnosu na bračni par Jovetić-Sterling.

 

feedingfail.gif

Link to comment

Je l' moguće da u ligi niko nema Dajera? Drugo pitanje: je l' ovog Nejsmita sere na početku ili može biti koristi od njega?

može biti koristi od Nejsmita. dobro je završio prošlu sezonu kad je dobio šansu da igra, a Martinez ga odavno gotivi, još je u Vigan hteo da ga dovede. kad bih hteo da imam džaba napadača, ne bih se dvoumio.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...