Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

Jeste to je bio dogovor koji je trebalo potpisati i verifikovati na novoj Skupstini, ne obracaj paznju na ovog lika iznad.

 

i dobro sad, ako je to bio neki nacelni dogovor, to implicira da se Covic s pravom buni i da Partizan, Mega i Metalac svircokurcaju? Jel tako ili drugacije?

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper lee

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tacno, coki je pravednik a ovi samo gledaju svoje interese i krse dogovor.

Link to comment

i dobro sad, ako je to bio neki nacelni dogovor, to implicira da se Covic s pravom buni i da Partizan, Mega i Metalac svircokurcaju? Jel tako ili drugacije?

 

Covicu ne verujem nista. Pretpostavljam da se za razliku od drugih raspitivao i dobro raspitao kakav je stav ULEB, FIBA i KSS i da je na osnovu toga terao svoju pricu ne obaziruci se puno na to da li je u pravu ili nije vec sta mu najbolje ide u interes. Da je jedino Zvezda (to jest Covic) protiv necega sto je zajednicki dogovor nista od ovoga ne bi bio problem jer ko jebe Covica i jedan klub kad su svi drugi klubovi na drugoj strani, niko sa dva grama mozga se ne bi konfrontirao sa svima na taj nacin. Bojim se da je veca igra u pitanju i jos se vise bojim da je to prilicno ocigledno.

 

Na jednom drugom forumu je lik koji je izgleda blizak upravi Partizana jer ima dobre informacije iz tog kluba napisao da su u tom klubu za ovo glasali, citiram, zainat. Toliko o ozbiljnosti.

Link to comment

Kojote, ne zajebavaj, koga jos zabole za Covica, meni licno dokle god Zvezda na terenu izgleda super i ako ovaj moze da se suzdrzi da ne istupa u javnosti, mada svi znamo da ne moze, dobro je

 

a za ovo, tako sam i mislio, nek komsiji crkne krava, ne mogu Zvezda i Partizan slozno da deluju da jebe oca

Link to comment

Da, činjenice govore da je Čović vs svih ostalih ali to nije tako kako izgleda jer 1) pretpostavlja se da se Čović dobro raspitivao 2) veća igra je u pitanju 3) neki lik je na nekom forumu nešto napisao

Link to comment

Da, činjenice govore da je Čović vs svih ostalih ali to nije tako kako izgleda jer 1) pretpostavlja se da se Čović dobro raspitivao 2) veća igra je u pitanju 3) neki lik je na nekom forumu nešto napisao

 

Dobro, ako je Covic protiv svih ostalih u cemu je problem? Neka ABA liga izbaci Zvezdu iz takmicenja i cao, to je bar jednostavno.

Link to comment

e, ako je napisao lik na forumu mora da je tako.

 

nije to sve. partizan je glasao iz inata, ali ne iz inata prema abi nego iz inata prema čoviću, metalac i mega nisu glasali ali su poslali pismo podrške jer im je obećano da ako neko od njih bude četvrti neće plaćati vajld kartu. 

Link to comment

što je najgore, nije baš toliko teško zamisliti da je stvarno partizan glasao iz inata u situaciji koja nije do kraja jasna.

 

a interesantno je i kako je nekada avangarda kredibilan izvor informacija,a nekada partizanova prćija za širenje lažnih vesti i negativnih talasa.

Link to comment

e, ako je napisao lik na forumu mora da je tako.

 

Kakve veze ima ko je napisao? Ne tvrdim da jeste tako, samo prenosim sta sam procitao. Sustina je u ovome sto sam gore napisao, ako je cela stvar u tome da Covic busi ABA ligu to ABA liga moze vrlo jednostavno da resi - izbacivanjem Zvezde iz takmicenja. Ne prihvatas Statut lige i to je to, bar klubova kandidata za ABA ligu ima koliko hoces.

Link to comment

Dobro, ako je Covic protiv svih ostalih u cemu je problem? Neka ABA liga izbaci Zvezdu iz takmicenja i cao, to je bar jednostavno.

 

Ali kako ako? Ili jesu ili nisu zato što postoje ti potpisi, nije to nešto izmišljeno. Protiv svih ostalih iz ABA-e. Ne protiv svih ostalih na celom svetu. Druga stvar, da li u dogovoru iz Beograda stoji da će  Zvezda praktično kao šampion imati čelno mesto u kontroli lige naredne sezone?

 

A ovo što pišeš oko izbacivanja Zvezde, jbg, ne verujem da i sam veruješ u to što si napisao.

Edited by theanswer
Link to comment

što je najgore, nije baš toliko teško zamisliti da je stvarno partizan glasao iz inata u situaciji koja nije do kraja jasna.

 

a interesantno je i kako je nekada avangarda kredibilan izvor informacija,a nekada partizanova prćija za širenje lažnih vesti i negativnih talasa.

 

Nije sa Avangarde vec sa B92. Nema to veze i uopste nije bitno, to sam napisao samo usput u poslednjoj recenici posta. Ako je tacno ono sto su Novosti prenele pre neki dan onda je po znamenitom forumskom misljenju sa PPP Covic vec preuzeo dizgine i u FIBA, nakon sto ih je preuzeo u KSS pretvarajuci od Djilasa svog potrcka. 

Link to comment

Ali kako ako? Ili jesu ili nisu zato što postoje ti potpisi, nije to nešto izmišljeno. Protiv svih ostalih iz ABA-e. Ne protiv svih ostalih na celom svetu. Druga stvar, da li u dogovoru iz Beograda stoji da će  Zvezda praktično kao šampion imati čelno mesto u kontroli lige naredne sezone?

 

A ovo što pišeš oko izbacivanja Zvezde, jbg, ne verujem da i sam veruješ u to što si napisao.

 

Pazi, znam da imas problem sa razumevanjem elementarnih stvari ali je sve ovo u sustini jednostavno. Ako ULEB nema problem sa ABA ligom (mislim na ABA ligu kakva je bila pre nego sto je FIBA krenula u obracun), ako FIBA nema problem sa ABA ligom, ako savezi nemaju problem sa ABA ligom, ako klubovi nemaju problem sa ABA ligom i ako jedino Zvezda srecu kvari i ne pristaje na zajednicki dogovor, posledice su prilicno jasne. Ne prihvatas Statut takmicenja za razliku od svih drugih klubova, ne mozes ni da se takmicis. ABA ligi Zvezda ne treba, sigurno ne toliko da od nje same zavisi da li ce te lige biti ili nece.

 

Nisam video tekst dogovora iz Beograda ali sumnjam da u njemu stoji ime bilo kojeg kluba kao nosioca kontrole lige naredne sezone. Ko bi pristao na takav aranzman?

Link to comment

sinhronizacija je zapanjujuća

 

djitler.png

 

 

 

realno, nemam pojma ko je čiji potrčko, ali neka je Čovara preuzeo Fibu :)

 

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Pazi, znam da imas problem sa razumevanjem elementarnih stvari ali je sve ovo u sustini jednostavno. Ako ULEB nema problem sa ABA ligom (mislim na ABA ligu kakva je bila pre nego sto je FIBA krenula u obracun), ako FIBA nema problem sa ABA ligom, ako savezi nemaju problem sa ABA ligom, ako klubovi nemaju problem sa ABA ligom i ako jedino Zvezda srecu kvari i ne pristaje na zajednicki dogovor, posledice su prilicno jasne. Ne prihvatas Statut takmicenja za razliku od svih drugih klubova, ne mozes ni da se takmicis. ABA ligi Zvezda ne treba, sigurno ne toliko da od nje same zavisi da li ce te lige biti ili nece.

 

Nisam video tekst dogovora iz Beograda ali sumnjam da u njemu stoji ime bilo kojeg kluba kao nosioca kontrole lige naredne sezone. Ko bi pristao na takav aranzman?

 

Kao i obično ja pišem o jednom a ti o drugom. Lepo sam napisao protiv svih ostalih iz ABA lige, a ovih 11 klubova iz ABA lige očigledno nema ništa protiv ABA lige inače ne bi potpisali to što su potpisali. Bar ne što bi Tegi rekao ovakve™ ABA lige iz Ljubljane. 

 

Druga stvar, govorilo se o onom čelnom mestu u UO kako si ti napisao a koje treba da uzme Zvezda. Pa pitam jel to bio napismeno dogovor iz Beograda? Pošto ne znam što bi neko pristao na takav dogovor.

Edited by theanswer
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...