Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper lee

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam cuo da uopste nije Lisac taj koji koci, on bi se rade volje odrekao tih 20%. Ali Sagadin, Lorbek i onaj koji je bio nesto u Ciboni, zaboravio sam mu ime, ne zele da se odricu krvavo zaradjenih 20% :)

Link to comment

Ja sam cuo da uopste nije Lisac taj koji koci, on bi se rade volje odrekao tih 20%. Ali Sagadin, Lorbek i onaj koji je bio nesto u Ciboni, zaboravio sam mu ime, ne zele da se odricu krvavo zaradjenih 20% :)

 

Mislim da se preziva Milicevic ili tako nesto.

Link to comment

dukljanin je u fazonu neka gori sve ako vec nije dobio svoje. neka svima crkne krava. zato ce i proci ovako kako prolazi. pamtice svoje EL dane kao sto mi pamtimo sta smo radili u evropi u fudbalu 70-tih i 80-tih.

Link to comment

Sada kada je jasno da Vi ne želite čak ni da razgovarate o problemimima koje ste napravili, Košarkaški savez Srbije će biti prinuđen da preduzme sve korake u skladu sa Statutom Saveza i Statutom FIBA kako bi zaštitio interese srpske košarke. Snagu košarkaške reprezentacija Srbije zna svaki protivnik. Uskoro ćemo Vam dokazati da takvu istu snagu ima i Košarkaški savez Srbije.

Dragan Đilas
Predsednik KSS".

Link to comment

O čemu se ovde radi?

 

O tome da se Covic navadio na ABA ligu, a onda upregao medije, Djilasa... da mu pomognu u ostvarenju cilja.

Link to comment

O tome da se Covic navadio na ABA ligu, a onda upregao medije, Djilasa... da mu pomognu u ostvarenju cilja.

Ok, hvala. A Đilas to radi da bi se umilio najmoćnijem navijaču?
Link to comment

sta predlazes kao alternativu? da se vlasnistvo ABA lige ostavi debelim beckim konjusarima lihvarima  i da je to bolje nego da njeni vlasnici budu klubovi?

Link to comment

a ćoki s braćom na prs u dupe, još od onomad kad je svita napustila kkcztbgd, a klub ostao bez sponzora.

 

pre će biti da su đilas i čović našli zajednički interes i teraju dalje, teško da će protiv obojice neko moći da ide.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...