Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

da skupimo nesto novca i otkupimo to za nas?

 

taj osnivacki ulog je uglavnom neka simbolicna cifra.

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper lee

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vau

 

http://www.index.hr/sport/clanak/bilan-jos-dvije-godine-u-cedeviti/818254.aspx

 

Tedeski izgleda povecava ulaganja, Bilan je sasvim sigurno nakon ove sezone mogao da ide negde napolje za dobre pare, a ostao je.

 

Mislim da se moze zakljuciti vec sada da ce razlika izmedju Zvezde i Cedevite u odnosu na ostatak lige biti jos veca u narednoj sezoni u odnosu na prethodnu.

Negde sam procitao da je Repesa rekao da ce odabrati od Hrvatskih igraca koji su se dobro pokazali ove sezone i da ce dovesti kojeg Amera za sledecu.

Link to comment

Negde sam procitao da je Repesa rekao da ce odabrati od Hrvatskih igraca koji su se dobro pokazali ove sezone i da ce dovesti kojeg Amera za sledecu.

i sve to za cirka 1.5m eur

Link to comment

daleko ova kamera, ne vidi se da li je bio faul ili ne

nego vidi se u drugom delu snimka i da mu krvari arkada, jel to leteo upaljac ili ga nek nab'o?

Link to comment

daleko ova kamera, ne vidi se da li je bio faul ili ne

nego vidi se u drugom delu snimka i da mu krvari arkada, jel to leteo upaljac ili ga nek nab'o?

 

Bio je blizu Pukl, ne verujem da bi izmislio faul u ovom trenutku utakmice. Cenim da je Marinovic divljao posto je shvatio sta je napravio pa da ne ispadne on kriv nego sudija. Nekog kontakta je bilo, samo se ne vidi je li samo na lopti ili ga je potkacio i po rukama.

Link to comment

Ček, oni su pukli prvu kući i ovu u Domžalama. Ispali su u 1/4 slovenačke lige ili se igra do tri?

 

edit. Ladno su ispali u 1/4f slovenačke lige.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Bio je blizu Pukl, ne verujem da bi izmislio faul u ovom trenutku utakmice. Cenim da je Marinovic divljao posto je shvatio sta je napravio pa da ne ispadne on kriv nego sudija. Nekog kontakta je bilo, samo se ne vidi je li samo na lopti ili ga je potkacio i po rukama.

 

gledao sam utakmicu, cist faul.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...