Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

hehhe, cigani za cedevitu, grobari za buducnost :D

 

Ne znam zašto bi cigani navijali protiv Budućnosti, osim ako ih ne priželjkuju za mogućeg protivnika u polufinalu. Nema teorije da oni nastave u ovom ritmu do kraja sezone, ovo što su igrali do sada je znatno iznad granice njihovih realnih mogućnosti.

Edited by keitel
Link to comment

Bas me zivo zanima kako planiraju da nateraju klubove da istupe? U el se ide iz aba. Ko zeli da istupi nek izvoli mada ne vidim ko ima tako sulude ideje. Zabranice nam da igramo kls? Nece nam zvati igrace u repku? :lol:

Link to comment

Ne znam zašto bi cigani navijali protiv Budućnosti, osim ako ih ne priželjkuju za mogućeg protivnika u polufinalu. Nema teorije da oni nastave u ovom ritmu do kraja sezone, ovo što su igrali do sada je znatno iznad granice njihovih realnih mogućnosti.

 

Apsolutno. Svako neutralan ko voli kosarku danas je navijao za dobro organizovan i dobro vodjen kosarkaski tim umesto za ovu grupu gradjana iz Podgorice koja je pokusala na silu, pritisak i dobacivanje s klupe igracima Cedevite da dobije utakmicu. Nema to veze ni sa Zvezdom ni sa Partizanom.

Link to comment

Ovaj Pilepic je nevidjeni kralj, nista ne zna ali zato ima prangiju da se iznenadis kad promasi spolja. Hrvati izgleda u svakoj generaciji imaju tako nekog Svena Usica. :lolol:

Link to comment

Bolji je tim Cedevita, makar za trenera, ako ništa drugo. Budućnost probala na silu, ovaj njihov trener veze nema.

 

Ali, Pilepić sunce ti žarko. Da li je taj čovek ikada promašio otvorenu trojku? Baš sam dosta gledao Cedevite ove sezone i ne mogu se setiti da jeste.

Link to comment

Ja nešto ne mislim da je Cedevita bolja po imenima, mislim. Imaju dosta nikad dokazanih hrvatskih talenata - M. Delaš, Zupčić, Babić, a i Ukić je prilično precenjen igrač. Drže ih ove godine uglavnom Bilan, Pilepić i Gordić. Još im nije igrao danas A. Delaš, što je ispalo dobro jer je Gordić igrao više.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...