Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

TBL 7-2 ABA

 

Samo su Zvezda i Olimpija dobili kod kuće Galatasaray odnosno Besiktas u gostima. Ostao je meč Besiktasu kod kuće sa Szolnokijem u zadnjem kolu EC. Jesu turski timovi jaki, ali što je mnogo mnogo je.

 

edit. Ispravio, hvala.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Olimpija - MZT, kakva tuga od kosarke. Takvi epovi su se pevali o napredovanju Cvetkovica u MZT-u a veceras ga je nadigrao Marineli kojem pre par godina u Pioniru kad su igrali Zvezda i Split bukvalno nije dao loptu da prenese preko pola. On the bright side, bar je sredio frizuricu.

Link to comment

Olimpija - MZT, kakva tuga od kosarke. Takvi epovi su se pevali o napredovanju Cvetkovica u MZT-u a veceras ga je nadigrao Marineli kojem pre par godina u Pioniru kad su igrali Zvezda i Split bukvalno nije dao loptu da prenese preko pola. On the bright side, bar je sredio frizuricu.

U kom smislu ga je nadigrao? 

Link to comment

U kom smislu ga je nadigrao? 

 

Bolja organizacija igre, bolji procenat suta, mislim vise poena ali nisam siguran jer su tu negde, bio je na pleju kad se Olimpija odvajala. Ocekivao sam da ces se pojaviti cim neko pomene Cvetkovica i iznervirao sam se sto moram da citam sledecih pet tvojih postova o tome kako je Cvele nevidjeni talenat kojem nije davana sansa u Zvezdi ali morao sam da to napisem jer decko je realno bio ocajan veceras. Kao sto rekoh, tog Marinelija je pre dve godine u Pioniru dovodio do suza a sad mu se karijera razvila na takav nacin da od tog istog igraca ima losiju statistiku i da se uporedjuje s njim.

 

Koliko sam video izgleda da mu i opasno puca prsluk za MZT, uzimao je neke suteve da te Bog sacuva.

Link to comment

Bolja organizacija igre, bolji procenat suta, mislim vise poena ali nisam siguran jer su tu negde, bio je na pleju kad se Olimpija odvajala. Ocekivao sam da ces se pojaviti cim neko pomene Cvetkovica i iznervirao sam se sto moram da citam sledecih pet tvojih postova o tome kako je Cvele nevidjeni talenat kojem nije davana sansa u Zvezdi ali morao sam da to napisem jer decko je realno bio ocajan veceras. Kao sto rekoh, tog Marinelija je pre dve godine u Pioniru dovodio do suza a sad mu se karijera razvila na takav nacin da od tog istog igraca ima losiju statistiku i da se uporedjuje s njim.

 

Koliko sam video izgleda da mu i opasno puca prsluk za MZT, uzimao je neke suteve da te Bog sacuva.

Index ne kaze tako, sad si najebao od Berija... :fantom:

Link to comment

Index ne kaze tako, sad si najebao od Berija... :fantom:

 

Boli me djoka za indeks, gledao sam utakmicu. Doduse, nisam gledao prvih deset minuta, mozda je tada Cvele peglao kao Ajzeja Tomas. Retko gledam MZT ali ako je ovo to sto on igra u Skoplju on nista nije unapredio iz vremena kad je igrao u Zvezdi, samo ima vecu slobodu i minutazu. Ono sto je kod nas igrao u par navrata, recimo protiv Radnickog KG, cisti je NBA za ovo sto je igrao veceras.

Link to comment

Bolja organizacija igre, bolji procenat suta, mislim vise poena ali nisam siguran jer su tu negde, bio je na pleju kad se Olimpija odvajala. Ocekivao sam da ces se pojaviti cim neko pomene Cvetkovica i iznervirao sam se sto moram da citam sledecih pet tvojih postova o tome kako je Cvele nevidjeni talenat kojem nije davana sansa u Zvezdi ali morao sam da to napisem jer decko je realno bio ocajan veceras. Kao sto rekoh, tog Marinelija je pre dve godine u Pioniru dovodio do suza a sad mu se karijera razvila na takav nacin da od tog istog igraca ima losiju statistiku i da se uporedjuje s njim.

 

Koliko sam video izgleda da mu i opasno puca prsluk za MZT, uzimao je neke suteve da te Bog sacuva.

Ja samo ocekivao da ces napisati nesto konkretnije, za organizaciju igre naravno da ne mogu da tvrdim da li si u pravu jer nisam gledao mec ali Cvetkovic je imao 4 asistencije a Marineli samo 1. Poena su imali isto - 13 a i procenti suta su im slicni sem sto je Marineli bio precizniji sa bacanja sto nema mnogo veze sa njihovim medjusobnim duelom. Sto se tice rezultata dok je Cvetkovic bio na terenu Olimpija je imala +5 za 31 minut, dok je pretpostavljam njega menjao Dixon i za tih 9 minuta MZT je bio na -8. Naravno ne mora da znaci da je ovaj ucinak vezan za to kako su njih dvojica igrali na pleju.

Inace samo sam te pitao da mi malo vise obrazlozis zasto si imao taj utisak da je Marineli nadigrao Cvetkovica ali vidim da si to iskoristio da zapocnes neku svoji pricu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...