Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

Inace samo sam te pitao da mi malo vise obrazlozis zasto si imao taj utisak da je Marineli nadigrao Cvetkovica ali vidim da si to iskoristio da zapocnes neku svoji pricu.

 

Zato sto sam gledao utakmicu, covek stekne neke utiske nakon toga. Sustina je u tome da se dobro secam te utakmice sa Splitom kad ga je Cvele bukvalno ponizavao jer je ovaj bio klinac a evo za dve godine Marineli bukvalno izgleda zrelije na terenu od njega. Kao sto rekoh, ne gledam MZT cesto i mozda sam naleteo bas na utakmicu u kojoj je Cvele lose odigrao, ali nisam video bukvalno nijedan element da je popravio u igri u odnosu na godine u Zvezdi. A cuvali su ga upravo taj Marineli i Marinovic koji valjda ni tri godine stari les ne moze da sacuva.

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

a ona asist (tj nazalost, samo pokusaj, jer je onaj marinkovic bas tad pravio niz popijenih rampi) krajem prve ili pocetkom druge cetvrtine? mwil da pozavidi :)

inace, slazem se za kvalitet kosarke. ova utakmica i bilo koja zvezdina, kao dva razlicita sporta. ograda, odgledao sam do pred kraj prvog, ili bolje reci izdrzao sam do pred kraj prvog..

Link to comment

Pa dobro, to je nama naša borba dala, da po pozivu imamo u ligi skupinu rekreativaca sa navijačima koji imaju višak adrenalina i budalaština u sebi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...