Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

Govorio sam o spisku, a ne o prvenstvu. Hoces reci da je bio u pregovorima pre juna meseca?

 

To sto sam hteo da kazem sam rekao. Kakve veze ima spisak? U trenutku kad je Jovic zavrsio na spisku ni on sam nije verovao da ce ici na prvenstvo.

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa ima veze, odigrale su se i neke pripremne utakmice pre prvenstva. Mogu da se kladim da niko nije hteo da ga dovede na osnovu igara u Radnickom, uostalom da je suprotno ne bi potpisao krajem septembra.

Link to comment

Pa ima veze, odigrale su se i neke pripremne utakmice pre prvenstva. Mogu da se kladim da niko nije hteo da ga dovede na osnovu igara u Radnickom, uostalom da je suprotno ne bi potpisao krajem septembra.

 

Kojih igara u Radnickom? :lolol:

 

Zamisli, klub kupuje igraca nakon sto se uverio da ima kvalitete koje moze da upotrebi. Ja sam sokiran. :s_a:

Link to comment

Moje misljenje je da je to prosecan ABA mec. Ne vidim tu neki specijalno los kvalitet. E sad ako si pre toga gledao EL ili NBA, naravno da ovo izgleda kao basket iza zgrade.

 

Vecinom se slazem sa harperom. Dobar je Cvele, napreduje, ali ne mislim da je to neki kvalitet koji bi Zvezda osetila.

 

Па утакмицу пре тога знаш и сам коју сам гледао :naughty:  Звезда-Галатасарај у арени.

 

Иначе занемарујете једну јако битну чињеницу.Цвеле је и даље наш играч који је позајмљен мзт-у.

Edited by Блок_64
Link to comment

Nije, Cvele je igrac MZT-a

 

Ako se nista nije promenilo-on je zvanicno nas igrac, pozajmljen je MZT do kraja sezone 2014/15, tada mu i ističe ugovor sa Zvezdom.

Mislim, naravno da se nece vracati  i naravno da je ova "pozajmica" znacila šut kartu,ali formalno-pravno je ovako...

Link to comment

aha, ti to tako, svaku sezonu za sebe, cenis da se covic promenio?

 

al, ajd konkretno, nagomilali smo na poziciji "spoljnih defanzivnih specijalista", nismo resili pitanje drugog pleja, imamo premalo igraca u timu koji spolja mogu da kapitalizuju kad protivnik skupi oko marjanovica, nismo uveli ni jednog novog igraca iz b tima, dakle koncept ne postoji, jer dovodjenje reprezentativaca to svakako nije, nije zato sto vucic nece biti dozivotno na vlasti,ili i ako bude nece biti para za ove zajebancije

dok bude rezultata, sve to ce biti u drugom planu, kad rezultati stanu ili se nekim slucajem markus/bobi povredi na duze od dve tri utakmice, sve ovo ce bar u evropi izgledati mnogo drugacije

Preteruješ što se tiče dovođenje reprezentativaca. Nisu doveli Bjelicu i Tea, nego dvojicu igrača Radničkog i to nije nikakvo razbacivanje. Najnormalnije je da klub koji ima ambiciju da dominira ligom dovodi igrače iz slabijih timove iz te iste lige. Pri tome Jović nije bio ni među boljim igračima ekipe sa dna tabele i siguran sam da igra za male pare. Što se mladih igrača tiče, na unutrašnjim pozicijama igraju dvojica mladih. Na spoljnim su odlučili da dovedu Dangubića umesto da ubace nekog iz b tima i ja mislim da je to dobro odluka i da bi bilo greška propusti priliku da se dovede igrač takvog potencijala. Jebi ga, Gudurić je trenutno dosta lošiji od njega, ne vidim zašto bi bilo bolje da on igra. Jedino razbacivanje može biti dovođenje Vilijamsa, ali to ćemo moći da zaključimo tek na kraju sezone kada vidimo da li će biti plaćan uredno ili ne.

Link to comment

Zamalo Igokea da dobije Cedevitu u gostima. Ante Delas ih izvukao na kraju.

 

Pre bih rekao da ih je izvukao Igokein crnac koji je zasrao sve sto se moze zasrati u poslednjoj cetvrtini.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...