Jump to content
IGNORED

Tour de France 2014


malkin

Tour de France 2014  

21 members have voted

  1. 1. Ko osvaja Tour de France 2014?

    • Jurgen van den Broeck
    • Alberto Contador
    • Rui Costa
      0
    • Chris Froome
    • Tejay van Garderen
      0
    • Bauke Mollema
    • Vincenzo Nibali
    • Joaquim Rodriguez
      0
    • Andrew Talansky
      0
    • Alejandro Valverde
  2. 2. Ko osvaja zelenu majicu?

    • Mark Cavendish
    • John Degenkolb
    • Arnaud Demare
      0
    • Andre Greipel
      0
    • Marcel Kittel
    • Peter Sagan
  3. 3. Ko osvaja belu majicu?

    • Romain Bardet
    • Ion Izaguirre
    • Michal Kwiatkowski
    • Rafal Majka
    • Thibaut Pinot


Recommended Posts

ok, ovaj nema pojma. nije ključna i Kav još ima šanse da nastavi trku:

 

 

 

 

isto sam pomislio da je ključna kost, to je taj ugao pada kada ključna puca...

Link to comment
  • Replies 607
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    202

  • freakns

    106

  • Garnirung

    40

  • Nemanja Posrbica

    35

Ovo sa Engleskom im je pun pogodak. Jeste da je zicer s obzirom na Viginsa, Fruma i Sky uopšte, ali baš dosta naroda na trci.

izuzetan uspeh, sumnjam da je iko ovo baš očekivao. i Điro je u maju super prošao u Irskoj. izgleda da bi startovi u inostranstvu mogli postati pravilo. očekujem da London sutra izgleda poput Pariza za tri nedelje.

Link to comment

pitali Fruma da li je njegova vožnja na dženkin roudu bila "a show of strength". kaže Frumdog to je vaše mišljenje, ali kako se osmehnuo totalno je jasno da je pravi odgovor bio "jašta".

 

Cvetkovski™ prijatno iznenadio. sumnjao sam dosta u njegovu formu ali izgleda da može da vozi kao ovog proleća. sad mu ide na ruku i Kavovo odustajanje, nema za koga drugog opqs da vozi. navijam za njega.

Link to comment

izuzetan uspeh, sumnjam da je iko ovo baš očekivao. i Điro je u maju super prošao u Irskoj. izgleda da bi startovi u inostranstvu mogli postati pravilo. očekujem da London sutra izgleda poput Pariza za tri nedelje.

 

Rekao bih da su ocekivali. Prije nekoliko godina  su bili u engleskoj i tada je bilo oko 1M ljudi na ulicama.

Cak su jedno vrijeme razmisljali da prolog odrze u NY-u.

 

Jedini problem je sto engleska publika nema tu kulturu pracenja biciklistickih trka kao TdF i takmicari su se zalili da je opasno voziti pod ovakvim uvjetima.

Link to comment

Rekao bih da su ocekivali. Prije nekoliko godina su bili u engleskoj i tada je bilo oko 1M ljudi na ulicama.

Cak su jedno vrijeme razmisljali da prolog odrze u NY-u.

 

Jedini problem je sto engleska publika nema tu kulturu pracenja biciklistickih trka kao TdF i takmicari su se zalili da je opasno voziti pod ovakvim uvjetima.

prvi put čujem ovo za prolog u ny (samo prolog?! wtf?). znam da je Zomegnan razmišljao o startu Đira u Vašingtonu, doduše, čak se dosta ozbiljno pričalo o tome za 2012.

 

što se tiče kulture praćenja ja nisam video nikakve probleme kakvih nema drugde na Turu i Điru gde se pojavi toliko ljudi da lokacija ne može da ih sve primi. ako je išta pravilo probleme onda su to uski jorkširski drumovi. moj je utisak da bi bilo daleko manje nevolja sa publikom da nisu morali onoliko da voze po putevima sa dve uske trake.

Edited by malkin
Link to comment

evo i mene! kasnim malo za pogadjalicu, but jbg, nije da sam nekada bio dobar pogadjac :( makar cete se nacitati gluposti u ovom threadu :D

 

elem, na Nibalija, pare, kucu i zenu! naravno, nece osvojiti, ali cu se ja makar nadati :D

 

malkine, ima li Contador sanse da napakosti Froomeu? ove godine ima kao nikada etapa na kojima se ne moze dobiti ali se moze izgubiti Tour, a Contador mi lici na jedinog koji moze da bude konstantan kao Froome...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...