Jump to content
IGNORED

Tour de France 2014


malkin

Tour de France 2014  

21 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 607
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    202

  • freakns

    106

  • Garnirung

    40

  • Nemanja Posrbica

    35

Inače, evo vam dokaz koliko je Saxo jak kao tim. Rogers, Majka i Roche. Ozbiljna brdska ekipa za dizanje tempa i čuvanje žute.

Link to comment

za belu mnogo zanimljivije nego za zutu.

jebes ti tur kada prva dvojica favorita otpadnu a treci ovoliko dominira. ja se nadao da ce nibali morati da se znoji, kad ono ostali mu prepustise na izvolte (jasno je da ne mogu, ali da ovoliko ne mogu).

Link to comment

Nibali kao Froome prosle godine... Doduse u slabijoj konkurenciji, ali ipak. Ostavlja malo prostora za sumnje, ali dobro. Uzivacu dok se eventualno ne dokaze suprotno :)

Link to comment

nemoj šefe, leba ti. osim nekog opšteg skepticizma ja ne vidim nikakve razloga za sumnju u Nibalija.

nije ovo ni blizu onome što je Frum radio, pogledaj npr. Ax-3 etapu prošle godine, jedino je Porte bio na manje od jednog minuta za njim, na Ventouxu jedino Kintana. Nibali je danas bio samo 10s ispred 1 Koniga i 1 Majke. daj makar da vidimo neke podatke o usponu i sl. pa da pričamo. jednostavno konkurencija je oslabljena, i normalno je da u takvoj konkurenciji višestruki pobednik Grand Tour trka koji je na vrhuncu svoje karijere--a ta karijera ima sasvim prirodnu trajektoriju, nikakve bilharzije i druga čuda--i kome je ova trka bila cilj sezone dominira nad rivalima od kojih jedino četrdesetrogodišnji Horner može da se pohvali GT titulom. jednostavno, on je ovde bez ozbiljnog rivala sviđalo se to nama ili ne.

a meni lično se mnogo sviđa. ne računajući Pantanija, ovo može da bude prva pobeda na Turu jednog Italijana još od Đimondija '65. i to ne bilo koji Italijan, nego najbolji all-rounder od danas aktivnih biciklista i šampion Italije. to je kul skoro onoliko koliko je Gastone Nenćini bio kul

 

155364315-italian-racing-cyclist-gastone

 

(ne branim ja ovo Nibalija od tebe, nego odgovaram unapred na priče koje će polako da počnu da se pričaju...)

Edited by malkin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...