Jump to content
IGNORED

Tour de France 2014


malkin

Tour de France 2014  

21 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 607
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    202

  • freakns

    106

  • Garnirung

    40

  • Nemanja Posrbica

    35

vozi Điro-Vuelta kombinaciju ove sezone, sa dobrim šansama da osvoji obe trke. malo timska politika (Valverde zapeo da nešto uradi na Turu ove godine), malo su procenili da mu je za razvoj bolje da još malo peče zanat na drugim GT-ovima pre nego što se 2015. vrati na Tur

 

sad nairo pcuje negde u brdima kolumbije :D

Link to comment

sad nairo pcuje negde u brdima kolumbije :D

 

Hajde on ali Rodrigez koji je iskulirao celu trku napravivsi 40 minuta zaostatka bez potrebe. :lolol:

Link to comment

sad nairo pcuje negde u brdima kolumbije :D

:lolol:

al ja ozbiljno počinjem od danas da bacam so preko levog ramena i da čukam o drvo. kad bolje razmislim, Endija Šleka sam skoro oterao u penziju a Gesink ne može da se sastavi sa bicikom otkako navijam za njega :mellow:

Link to comment

Hajde on ali Rodrigez koji je iskulirao celu trku napravivsi 40 minuta zaostatka bez potrebe. :lolol:

nije mogo Purito bolje, došao je na Tur ne sasvim oporavljen od nedavnog pada.

 

edit. da dodam: njemu Tur nije ni bio u planu, i on je išao na Điro-Vuelta kombinaciju, ali se skršio u Italiji.

Edited by malkin
Link to comment

nije mogo Purito bolje, došao je na Tur ne sasvim oporavljen od nedavnog pada.

 

edit. da dodam: njemu Tur nije ni bio u planu, i on je išao na Điro-Vuelta kombinaciju, ali se skršio u Italiji.

 

Pa, nije bilo u planu ni da se dva glavna favorita skrse vec u prvoj nedelji. :frust:

Link to comment

ma da, ali ne možeš da dobiješ Tur a da nisi blizu 100% forme, puno ima dobrih etapnih biciklista kojima je to fokus sezone.

tačkasta bi mu bila puna kapa, mada sam ja sumnjičav  kad je to u pitanju; nisam siguran da će moći konstantno dobro da vozi kroz planine. ako uzme danas etapu to bi mu bilo super, eventualno neku u Pirinejima.

Link to comment

ma da, ali ne možeš da dobiješ Tur a da nisi blizu 100% forme, puno ima dobrih etapnih biciklista kojima je to fokus sezone.

tačkasta bi mu bila puna kapa, mada sam ja sumnjičav  kad je to u pitanju; nisam siguran da će moći konstantno dobro da vozi kroz planine. ako uzme danas etapu to bi mu bilo super, eventualno neku u Pirinejima.

 

Ma, jasno je to ali cenim da bi mnogi vozaci itekako promenili kalendar da su samo mogli da znaju da ce se Frum i Kontador izlomiti i odustati od trke. Verujem da je dosta timova mislilo da ce se sve resavati izmedju dva jaka vozaca dva jaka tima i da se nisu mnogo cimali.

 

Puce Martin kao lubenica. Stade skroz. Kakva dva dana za njega. 

Edited by harper
Link to comment

Ma, jasno je to ali cenim da bi mnogi vozaci itekako promenili kalendar da su samo mogli da znaju da ce se Frum i Kontador izlomiti i odustati od trke. Verujem da je dosta timova mislilo da ce se sve resavati izmedju dva jaka vozaca dva jaka tima i da se nisu mnogo cimali.

 

 

to stoji.

 

alal vera Toniju! :Hail:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...