Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

mi smo tad poveli protiv barce 10-0 pa onaj zalizani tražio tajm, jer oni nisu znali dal su u dvorani, dal se to igra neka utakmica, ko su ovi ljudi okolo što urlaju...nisu znali gde se nalaze. navaro nije postojao na toj tekmi, al je roberts igrao kao da ga ima u dva primerka.

 

sudio lamonika

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa smo posle zamrzeli onog crnca centra iz Pao (

danas imam problem sa imenima centara) jer je javno kenjao da treba Barsi dati pobedu.. al se posle iskupio, jer je odvalio one druge Grke u poslednjem kolu i nas odveo u top8. A mi tu tekmu telefonom slusali ispred Blaugrane, bilo nas mnogo u Barsi, sreca sreca radost...

 

Kad nemamo sad o cemu pricati, da se bar secamo lepih momenata iz proslosti :(

Link to comment

Zaboravili ste Djekica.

Da. Robertsu krvarilo nesto malo iz kolena, Teo skocio da to pokaze sudiji, pa smo morali da ga zamenimo sa Banetom nejakim. I oduzilo se par minuta to sredjivanje ranice, pa se DV izurlao na doktora da pozuri, jer Bane zasra sve.

 

Rasic masio trojke, a na kraju nas sjebao pomocnik Bob posle Teovog airbola :(

Link to comment

Luka uzasan, ne moze da sacuva ni slepog pavijana. Ostali metiljavi, Milutinov nastavlja da razocarava, Gagic i Djoka najbolji, mada su drvosece, sto valjda samo po sebi dosta govori. Licimo na Uvalinovu Zvezdu, gomila poluproizvoda sa kobajagi nekom koncepcijom u igri.

 

Ladno Simke igra za ove :D

Link to comment

Gledao sam samo prvo poluvreme, tu je delovao ponajvise kao kosarkas od svih, ali nije mi se svidelo sto je u dva navrata imao celu polovinu terena da odigra 1na1, a on nije hteo ili umeo, ne znam.

 

Realno, tim nam place za jednim Pavlovicem.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...