Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mislim, na osnovu Danilovićevog držanja tokom cele sezone, da se Vujošević neće još dugo zadržavati u klubu. 

 

Ne poznajem baš strukturu odnosa unutar KKP ali čini se tako, sem ako Danilović nije kosmički nezainteresovan za klub. 

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

@geo

 

 

muric je prerastao partizan iz sledece sezone.treba ga pustiti da ide.bitno je isplatiti igrace i dovesti nekog klinca iz kosarkasko pasivnih krajeva i nek se nadju pare za dva nigera. to bi nam garantovalo opstanak u aba ligi. bitan je goli opstanak. sledecih dve-tri godine

Edited by bradilko
Link to comment

Murić treba da ostane, treba mu napucati statistiku u ABA ligi i Evrokupu po Miškovom principu i onda se nadati da će neko da zagrize dobro za njega. 

 

Što se Vujoševića tiče, on ako ode biće nekih para sigurno. Ne Zvezdinih para naravno ali nekih kao što ih ima u FK recimo.

Link to comment

@geo

 

 

muric je prerastao partizan iz sledece sezone.treba ga pustiti da ide.bitno je isplatiti igrace i dovesti nekog klinca iz kosarkasko pasivnih krajeva i nek se nadju pare za dva nigera. to bi nam garantovalo opstanak u aba ligi. bitan je goli opstanak. sledecih dve-tri godine

 

Не претерујмо.

Link to comment

sto kataklizma? mora se napraviti novi 5-ogodisnji plan

nemamo rezultate pa ce nas verovatno napustiti nis sponzor. a i 800 je bre malo i za celendz kup. dobro se zvezda snalazi sa tako malim budjetom. 

 

no najjaci je 1 od pomocnih posle druge tekme sms 'ostacemo svi bez posla'

Link to comment

Kraj jedne blistave ere je tu, i sto pre se podvuce crta, utoliko bolje. Bitno je da klub prezivi, pa makar to znacilo i 5-6 godina posta, uz uslov da se srede finansije i stane na zdrave osnove. A ako se drzava popismani pa nam ko komsijama otpise dugove, eto nas nazad i brze od toga.

 

Vujosevic definitivno u penziju, ionako je ozbiljno narusenog zdravlja pa ce hteo-ne hteo za par sezona morati da napusti trenersko zanimanje. 

Edited by ManicMiner
Link to comment

Не претерујмо.

 

treba nam ozbiljna lova a to necemo gledati. ma ja bih sad posao po ovim jakim evroligasim kao sto je barsa i dovodio sve te talentovane klince.bolje je svima da igraju aba ligu nego da se smaraju po drugoj spanskoj i slicno. njima dobro, nama dobro. znaci pozajmice.ko u fuzbalu

Edited by bradilko
Link to comment

A koje uslove imas da ponudis tim talentovanim klincima? I oni kostaju i to su maloletna lica verovatno moraju i roditelji sa njima pa mozda mora i posao da se nadje. Da to ne izizskuje pare radili bi to nasi odavno. I plusbarsa pokupi sigurno20-30 decaka a od njih dobiju 2-3 za prvi tim.

Edited by Moća
Link to comment

ne moraju roditelji.evo moj mali komsija zizic. keva i cale mu valjaju pljuge na pjaci a on igra za barsu. sigurno imaju ti bogatunski klubovi visak 18-19-ogodisnjaka. ne kazem pola ekipe vec jednog do 2

 

ponudis im trening prejak i da igraju u aba ligi

Edited by bradilko
Link to comment

Nema smisla dovoditi mlade igrace na pozajmicu, jer ne mozes onda sutra da zaradis od njihove prodaje. A bez prodaje ne mozes da prezivis..

Link to comment

Od Murica sigurno necemo dobiti nikakvu ozbiljnu lovu u ovom trenutku, i po meni je u obostranom interesu je da bude vodja tog novog tima (igrac oko koga cemo sklepati nesto). Sto se tice prodaje, tu je Nikola na prvom mestu(na zalost), posebno ako zamolimo naseg andjela cuvara da ga stavi na svoju listu zelja pred bogate turke.

Sto se tice trenera, stvarno nisam pametan sta je najbolje, svi koji igraju za kikiriki(raspolozivi) mi ne ulivaju poverenje, dok  debelog™ mislim i dalje bije glas(posebno preko), da ume da stvori od talenta dobrog igraca... 

Edited by Geo
Link to comment

 

Sto se tice trenera, stvarno nisam pametan sta je najbolje, svi koji igraju za kikiriki(raspolozivi) mi ne ulivaju poverenje, dok  debelog™ mislim i dalje bije glas(posebno preko), da ume da stvori od talenta dobrog igraca... 

 

Ako hocemo i dalje ovakvu katastrofalnu atmosferu u klubu, Dule je pravi izbor. Ako hocemo da se unormalimo, promena je neophodna..

Link to comment

Bice manje nervoze, jer cemo biti klasicni underdog™ sastav i neka tamo el.zvezda vise nece biti apsolutna tema (bice neki drugi svet za nas) ...

Edited by Geo
Link to comment

Па шта? Морамо ли стално бити прваци?

 

Од свих кошаркашких клубова који су у овој земљи нешто значили у последњих 25 година данас постоје само 2: Партизан и ФМП. Тренутно смо у позицији да се боримо за консолидацију, да нам се не би десило оно што се десило вечитом ривалу и што ће се врло вероватно десити ФМП-у када одјебе ексцентрични руководилац. Гурамо што више можемо у АБА лиги, боримо се за титулу у КЛС, да се игра што више европских утакмица, да се озбиљно реформише омладинска школа. Вујошевићу хвала за све што је урадио али он и Даниловић ће на крају упропастити све што су годинама правили ако не одступе. Надам се Џикићу.

 

Да клуб, ако буде среће, на здравим ногама дочека приватизацију.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...