Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

jedan moj poznanik je pisao neki seminarski rad gde mu je tema kacila i finansijsku situaciju u klubovima pa je tako naivan isao do partizana i zvezde moleci ih da mu daju uvid u finansije. oterali su ga u pizdu materinu :D

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

:lol:

To kao da je otišao kod Šarića i tražio mu hijerarhijsku šemu grupe, pošto radi seminarski na temu menadžmenta u trgovini drogom.

 

isto sam mu rekao. zato nije imao problema u ovim pojedinacnim sportovima, tamo su ga pustili bez problema :D

Link to comment

jedan moj poznanik je pisao neki seminarski rad gde mu je tema kacila i finansijsku situaciju u klubovima pa je tako naivan isao do partizana i zvezde moleci ih da mu daju uvid u finansije. oterali su ga u pizdu materinu :D

dobro ga nisu provozali u gepeku

Link to comment

Predsednik crveno-belih Nebojša Čović dao je kratku izjavu: "Na odmoru sam, ne znam ništa o tome! Inspektori mogu da proveravaju sve što treba da se proveri", dok je sportski direktor Partizana Dragan Todorić preusmerio poziv na poslovnog direktora kluba:

"Ne znam ništa o tome. Pozovite Mlađana Šilobada. To pitanje je za njega!".

Međutim, ni Šilobad, ni predsednik šampiona Srbije Predrag Danilović nisu hteli da pričaju na tu temu.

Link to comment

Ovo je saznanje™ je u rangu onog da ima hleba u pekari. Klub koji je godinama imao blokirane racune u milionskim iznosima, uplate je primao na neke privatne racune :o

Treba pitati razna ministarstva, grad i druge drzavne donatore™ na koje racune su uplacivali sredstva Partizanu.

+1

Naravno da ovako funkcionisu vec decenijama i Partizan i Zvezda ... Doduse komsije su  onaj klub™ sto je imao javni bunar bez dna (gde je svako zahvatao koliko zeli) , pri napustanju zapalili  a pepeo zamrzli (ostao samo celavi portir i jedan blender) ... Sve u svemu ne verujem da je ova vlast dozivela otkrovenje™, vec mi deluje kao neka osvetica(opomena) sujetne brace za prozivke debelog dukljanina ...

Edited by Geograf
Link to comment

vec mi deluje kao neka osvetica(opomena) sujetne brace za prozivke debelog dukljanina ...

 

Ko je mislio da će to biti zaboravljeno samo tako, grdno se vara.

Link to comment

Predsednik crveno-belih Nebojša Čović dao je kratku izjavu: "U bekstvu, ovaj hm, mislim na odmoru sam, ne znam ništa o tome! Inspektori mogu da proveravaju sve što treba da se proveri".

Link to comment

e, nemoj da ste neozbiljni, hocete li konacno potpisati nekog?!

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Cini mi se da nista od Eda. Nisam nista cuo poslednje vreme, al je pre desetak dana bila prica da su se oduzili pregovori i da su mu nasi dali uzmi ili ostavi ponudu. A posto se nista desava,.izgleda da je ostavio :(

 

A bas sam se nadao i zeleo to pojacanje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...