Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ko quotuje ovu gore sliku jos jednom (na svetom topicu), da bog da mu Dule Vujosevic i Covic svako vece dolazili u san a srecu mu darivao Nebojsa Ilic licno ...

Edited by Geograf
Link to comment

Ko quotuje ovu gore sliku jos jednom (na svetom topicu), da bog da mu Dule Vujosevic i Covic svako vece dolazili u san a srecu mu darivao Nebojsa Ilic licno ...

 

Ako može da se ne postavlja više nigde, bio bih beskrajno zahvalan.

Link to comment

Samo ti proklinji...odjebao vas ipobeže vam i Birča...ovako kvalitetnih igraca na 4 je bas malo ostalo- bolje da požurite...

 

Što da žurimo,u junu svakako sve legne na svoje.

Link to comment

Nista novo, skoro sam naleteo na slike Pekovica i jednog lika koji je meni poznanik, a njemu izgleda dobar prijatelj, inace pripadnik jedne od novosadskih mafijaskih grupa. No dobro, Pekmen nije ni prvi ni zadnji sportista koji ima tu zicu za druzenje sa krimosima.

Link to comment

Ajd sam lepo nek istraze to do kraja i nek banda zavrsi tamo gde joj je mesto. A u svakom slucaju van Partizana!

 

I fala kurcu da se ovo napokon javno pomene.

Link to comment

Pa mora da se nesto desava, nije sve izmisljeno...

 

A Tosa iskusno nema pojma. Siguran sam da njegovog potpisa nema nigde. A ne bi me iznenadilo da na kraju glupi Silobad bude jedini krivac.

Link to comment

Ovo je saznanje™ je u rangu onog da ima hleba u pekari. Klub koji je godinama imao blokirane racune u milionskim iznosima, uplate je primao na neke privatne racune :o

Treba pitati razna ministarstva, grad i druge drzavne donatore™ na koje racune su uplacivali sredstva Partizanu.

Edited by Uskebasi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...