Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma daj...

 

U sezoni 11/12, kod Karija je odigrao sasvim fino za jednog 21godišnjaka, nekih 10ak poena i 25 minuta po meču, nije propustio nijednu tekmu u sezoni.

 

Onda trener postaje Lazić, a Milutinović od igrača koji je do juče zadovoljavao Karijeve trenerske zahteve, postaje igrač koji se ne zalaže dovoljno kod fakin Lazića pa i onda Vukoičića...  

 

I to ajde da je makar malo igrao, pa da kažeš loše, nego nije igrao ni sekunde jer je bio toliko bezobrazan na treninzima. I sveto preko leta, gde je dobar deo proveo na pripremama reprezentacije kod Dude... Koliko naivno, stvarno me iznenađuješ da braniš takvu Čovićevu očiglednu demagogiju.

 

Imalo bi smisla da internetom nisu osvanule slike zadriglog dečkića.

Link to comment

Ne bih se bunio protiv Eda, u situaciju u kojoj se nalazimo, sasvim dobro pojačanje.

 

 

Jedino pitanje onda je kakva se uloga planira za Andreju, ako uopšte dođe. Posle dve godine neigranja, ne bih mu dao više od Andrićevog mesta, pa ako krene kako valja, lako će se tu povećati minutaža.

Link to comment

Ma daj...

 

U sezoni 11/12, kod Karija je odigrao sasvim fino za jednog 21godišnjaka, nekih 10ak poena i 25 minuta po meču, nije propustio nijednu tekmu u sezoni.

 

Onda trener postaje Lazić, a Milutinović od igrača koji je do juče zadovoljavao Karijeve trenerske zahteve, postaje igrač koji se ne zalaže dovoljno kod fakin Lazića pa i onda Vukoičića...  

 

I to ajde da je makar malo igrao, pa da kažeš loše, nego nije igrao ni sekunde jer je bio toliko bezobrazan na treninzima. I sveto preko leta, gde je dobar deo proveo na pripremama reprezentacije kod Dude... Koliko naivno, stvarno me iznenađuješ da braniš takvu Čovićevu očiglednu demagogiju.

Covece raskinuo je ugovor cini mi se oko nove godine i nakon toga nije igrao nigde do kraja sezone. Jer mu i tad Covic bio kriv? Kao sto rekoh video sam licno kako je "trenirao" na Zlatiboru tako da oko toga ko je kriv nemam dilemu...

Link to comment

Covece raskinuo je ugovor cini mi se oko nove godine i nakon toga nije igrao nigde do kraja sezone. Jer mu i tad Covic bio kriv? Kao sto rekoh video sam licno kako je "trenirao" na Zlatiboru tako da oko toga ko je kriv nemam dilemu...

bila je negde i ona njegova fotka iz tog perioda na kojoj ima jedno 10kg vise

Link to comment

Covece raskinuo je ugovor cini mi se oko nove godine i nakon toga nije igrao nigde do kraja sezone. Jer mu i tad Covic bio kriv? Kao sto rekoh video sam licno kako je "trenirao" na Zlatiboru tako da oko toga ko je kriv nemam dilemu...

 

Raskinuo je ugovor oko nove godine, kada celu prvu sezonu nije odigrao sekund jedan. Opet kažem - da je makar počeo da igra na startu sezone, pa igrao loše, nego su oni po treningu zaključili kako nije dovoljno dobar, a sve uz priču o "nerealnoj plati".

 

Kriv je kao što je kod nas bio "kriv" Luka Bogdanović, Marko Čakarević...

Link to comment

Raskinuo je ugovor oko nove godine, kada celu prvu sezonu nije odigrao sekund jedan. Opet kažem - da je makar počeo da igra na startu sezone, pa igrao loše, nego su oni po treningu zaključili kako nije dovoljno dobar, a sve uz priču o "nerealnoj plati".

 

Kriv je kao što je kod nas bio "kriv" Luka Bogdanović, Marko Čakarević...

Da si video trening bilo bi ti sve jasno. Decko nije ni hteo da trenira, posle kad je otisao Almond pricali su sa njim posto su hteli da ga ubace u tim za mec sa MZT-om i on je odgovorio da nije siguran da li je spreman?! Ovo poslednje je info od coveka iz kluba, naravno ne mogu da trvdim da li je tacan ili nije. Nakon svega toga su resili da mu ponude raskid ugovora. Prica o nerealnoj plati se pomenula kad decko NIJE HTEO da trenira i da igra. I opet te pitam ako je kriv bio klub sta ga je sprecavalo da potpise za nekog u toku te sezone?

Link to comment

 

According to source, timetable for deal to materialize between Edo Muric and Partizan: ASAP.

 

 

Čim je prešao kod :misko: - otvorio se prostor za dogovor.

Ako se obistini dobar deo "traceva"-Imace KKP sasvim solidan roster...zapravo odlican u odnosu na ono sa kojim finansijkim sredstvima KKP (ne)raspolaže... 

Link to comment

Ako ista valja kod Vujosevica, to je da znam da nece dovesti igraca koji nece da trenira ili sta slicno. Tako da sve te price padaju u vodu ako dodje do potpisivanja ugovora sa njim. Do tada su to priče o nekom tamo liku...

Link to comment

Čim je prešao kod :misko: - otvorio se prostor za dogovor.

Ako se obistini dobar deo "traceva"-Imace KKP sasvim solidan roster...zapravo odlican u odnosu na ono sa kojim finansijkim sredstvima KKP (ne)raspolaže...

Muric nije bio trac. Imao sam skroz pouzdan info pre nekoliko meseci da je dogovereno sve sa njim i napisao sam to na forumu. Al u medjuvremenu smo mi zasrali sa El.

 

A mi godinama imamo mnogo jaci roster nego budget za to, tako da ovo nije nista novo :)

Edited by Timmy
Link to comment

Muric nije bio trac. Imao sam skroz pouzdan info pre nekoliko meseci da je dogovereno sve sa njim i napisao sam to na forumu. Al u medjuvremenu smo mi zasrali sa El.

 

A mi godinama imamo mnogo jaci roster nego budget za to, tako da ovo nije nista novo :)

 

pa nisi morao da imas informaciju, dzikic je to otvoreno rekao u sred sezone.

Link to comment

Raskinuo je ugovor oko nove godine, kada celu prvu sezonu nije odigrao sekund jedan. Opet kažem - da je makar počeo da igra na startu sezone, pa igrao loše, nego su oni po treningu zaključili kako nije dovoljno dobar, a sve uz priču o "nerealnoj plati".

 

Kriv je kao što je kod nas bio "kriv" Luka Bogdanović, Marko Čakarević...

 

 

Beri i ja samo zajedno gledali te treninge na Zlatiboru. Elton Braun je bio posebna atrakcija na tim pripremmama, dok su radili treninge, ali cak je i on uspevao ponesto da odradi, dok je MIlutinovic par puta izlazio jer je baldisao... Bili smo prilicno neprijatno iznenadjeni. Price o njegovom odlasku su pocele par dana kasnie kada su svi ispizdeli koliko ga boli paja da trenira, pa je onda verovatno Covic krenuo sa preporukama o smanjenju plate... 

 

Prilicno razocarenje, tako da niko nije bas bio preterano tuzan kada je otisao, a to kako mu je dalje isla karijera najbolje govori o njegovim radnim navijkama. On je talenta svakako imao, ali uz talenat je potreban i rad... Nije nemoguce da se kod Dujana povampiri, ali iskreno sumnjam jer kod njega uspevaju radnici, bez obzira u kakvom su kanalu. Neradnici prodju uglavnom kao Musli...

Link to comment

Ok ljudi, da ne širimo raspravu više, istina je verovatno negde između, kao i obično...

 

 

Ako se već ovoliko šlihta samo da ga uzmemo, kontam da je spreman za ubitačan rad. Ako je tako, možda i bude nešto od njega, klasični low risk high reward. Za razliku od recimo Bezbradice, ovde ima sa čime da se radi...

Edited by Jose Raul Capablanca
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...