Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

(ne racunajuci gudurica koji je izgledao kao kobe na terenu). 

 

Gudurica sam gledao jednom uzivo, proslog proleca u novobeogradskom hramu kosarke kada je FMP zamalo dobio Doolenceta, to je ona tekma kada je Bogdan bio davljen. Bio je najbolji, ubacio nekih 20 poena, i to na vrlo razlicite nacine, bas je izgledao nekako kecmanovski, bio sam tada ubedjen da ce ove godine biti u Zvezdi. Malo ga fizikalije jebuckaju, pa je Radonja verovatno zato skeptican spram njega posto preferira pit bulove na spoljnim pozicijama.

Edited by Nikodije
Link to comment

tajmaut u kome se traže pametnija rešenja u napadu, prvi napad jović igra pik sa mitrovićem u kojem se mitrović izvlači na trojku, a jović ničim izazvan napada 1 na 1 i promašuje, samo sreća što imaju bobija koji vadi ofanzivnim skokom.

Edited by theanswer
Link to comment

mega ima težak problem u čvrstini u odbrani, ne mogu da izdrže nijedan kontakt, svaki dženinsov ulaz je faul ili koš kao i protiv partizana kad igraju pa pavlović krene na ulaz.. 

 

ovaj šulović im je uz to težak minus u igri, imao je jednu dobru asistenciju i to je to, još mu daju da igra zadnji napad protiv bobija  :isuse:

 

mitrović isto ne odgovara megi nikako, u suštini ih zvezda surovom snagom dobija, fizički su jači mislim na svakoj poziciji

Edited by theanswer
Link to comment

Ih bre komsije, pa zasto je ovako prazan Pionir :(

 

Madjionicarski nastup, Pionir je zapravo dupke pun. Kad Tejara pogodi bacanje, magla ce se podici i gledaoci ce postati vidljivi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...