Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Mislim da je realniji scenario to da Covic pokusava da sklopi perspektivan tim od igraca za koje moze da se dobije kinta za slucaj da mu aranzman sa Zvezdom prdne u cabar, buduci da UPPR istice na kraju sledece sezone.

dakle definitivno sledece godine istice. pitao sam negde, ali cini mi se da nisam dobio odgovor

ali, zar nije bila prica (prica na forumu uz neki ugovor kao dokaz) da po isteku tog perioda igraci zvezde telekom ostaju covicu, a pravoj zvezdi igraci sadasnjeg fmopa?

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

dakle definitivno sledece godine istice. pitao sam negde, ali cini mi se da nisam dobio odgovor

ali, zar nije bila prica (prica na forumu uz neki ugovor kao dokaz) da po isteku tog perioda igraci zvezde telekom ostaju covicu, a pravoj zvezdi igraci sadasnjeg fmopa?

 

Ako ja nesto nisam pogresno sracunao, peta godina sporazuma istice na kraju sledece sezone. Imali smo sezonu s Karijem, sezonu s Lazicem i Vukoicicem i upravo zavrsavamo drugu sa Radonjicem. Sta kome od igraca ostaje pojma nemam jer nemam ambicija da civijam po tom sporazumu. Znajuci gde zivimo misljenja sam da papir sve trpi a da ce se aranzmani praviti u zavisnosti od toga kako Covara bude politicki stajao u to vreme i koliko ce Stric Nacije biti zainteresovan za crveno-belu igracku, tako da i nema neke narocite veze sta tamo pise. Ne sumnjam da ce Covic na vreme imati sve informacije i da ce se obezbediti raznim ugovorima, izmedju ostalog i sa igracima koje bude hteo da zadrzi za sebe.

Link to comment

Mislim da je realniji scenario to da Covic pokusava da sklopi perspektivan tim od igraca za koje moze da se dobije kinta za slucaj da mu aranzman sa Zvezdom prdne u cabar, buduci da UPPR istice na kraju sledece sezone.

UPP ističe tek u julu 2017.Prva Čovina sezona u kk zapravo je bila samo priprema za UPP.

Link to comment

Šta koji moj radi Gudurić u Fmp-u!?

Valjda ce ga sledece sezone konacno prebacivati tamo gde i treba da bude...

Čeliči se za Zvezdu...bila je prevelika gužva ove sezone na njegovoj poziciji. Mislim da će na leto dobiti ozbiljnu šansu da udje u Zvezdu.Deluje talentovano na ovom nivou košarke, ali ne zaboravimo da igra u ligi u kojoj i Ćoki JR ima impresivne brojke.

Link to comment

Čeliči se za Zvezdu...bila je prevelika gužva ove sezone na njegovoj poziciji. Mislim da će na leto dobiti ozbiljnu šansu da udje u Zvezdu.Deluje talentovano na ovom nivou košarke, ali ne zaboravimo da igra u ligi u kojoj i Ćoki JR ima impresivne brojke.

Gledao sam ga na reprezentativnom uzorku od 3 utakmice ove sezone i rekao bih da je napadacki ubedljivo najtalentovaniji od konkurencije.Sad za odbranu- nemam pojma,posto fmp istu ne igra.Mislim da je glat mogao da igra ovu sezonu,makar umesto nesrecnog Rebe...

Inace,meni i ovaj Davidovac super(uzorak od pogledane 1,5 utakmice istog).

Link to comment

ako moze neko ko ih je gledao vise od 2 puta da kaze kakvi su taj davidovac i apic...

...da li u imaju talenta koji bi im u perspektivni omogucio mesto u EL zvezdi ili je to fmp/kls nivo?

Link to comment

ako moze neko ko ih je gledao vise od 2 puta da kaze kakvi su taj davidovac i apic...

...da li u imaju talenta koji bi im u perspektivni omogucio mesto u EL zvezdi ili je to fmp/kls nivo?

 

ja ih nisam gledao mnogo ali treneri koji su ih gledali kazu da je apic nebitan lik, a da davidovac moze da bude igrac za zvezdu, ali da mora mnogo da radi na sebi.

Link to comment

ne, za davidovca su rekli da bas ima potencijala, a to su ljudi koji su radili sa njim i koji su igrali protiv njega. e sad, ko zna sta ce da ispadne na kraju ali pametno je sto je coki reagovao. sad jedno 3 godine kaljenja u fmp-u, da skuplja iskustvo uz filipa, pa cemo videti.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

u ovom jednom mecu se videla jasna razlika u igrackom potencijalu izmedju njega i zvezdinih prospekata(ne racunajuci gudurica koji je izgledao kao kobe na terenu). 

Link to comment

Čović je oduvek sa FMP-om pucao na kvantitet i dovodio svakog klinca sa iole talenta. Ova dvojica su bili među pet najkorisnijih igrača lige, kapiram da mu je to bilo dovoljno da ih dovuče u FMP, pa posle šta bude. Napisao je već Kojot, verovatno im sledi temeljno dvogodišnje kaljenje u FMP-u.

Link to comment

Mene najviše interesuje ko je to skautirao, i doveo u Zvezdu, tj. ima li Radonjić ikakve veze sa tim.

Sta ima da skautira u ligi gde igraju 3 igraca koji imaju neki potencijal, svi znaju za njih. Fmp je igrao dva puta protiv njih, spremali su utakmice. Radonjic verovatno nema nikakve veze sa dovodjenj ove dvojice, niri mora da se pita u ovom slucaju. On ce da odluci da li mogu u prvi tim.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...