Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne bas, ali gomila generickih odgovora.

 

ovako nesto:

 

- koje su karakteristike igre barselone?

- oni su sigurno jedna od najkvalitetnijih ekipa evrope...

Link to comment

šta da kaže, presrećan je što su zauzeli prvo mesto na kraju regularnog dela. važno je da u plejof uđu hladne glave.

 

nada se da će uspeti da se nametne selektoru jer reprezentacija je svetinja i čast za svakog sportistu.

Link to comment

Ma te teorije zavere...posebnio kod komšija. Oni su verovali i da smo ih mi pustili pre par nedelja. 

 

Ja imam bas suprotno iskustvo - pricu da je Zvezda pustila Partizan sam cuo samo od navijaca Zvezde. 

Link to comment

@Timmy

Ako se ne varam, na topiku KKP se tokom i nakon utakmice moglo pročitati da Zvezda pušta i da to može da se uradi i sa malo više stila i ne tako očigledno, dok su se oba topika u potpunosti složila da Zvezda svakako nije odigrala punom energijom, već uz kočnicu, a i sami igrači su istakli takmičarsku nemotivisanost, što je meni lično bilo zaista bezveze.

 

 

Zna li se koliko je tačno sezonskih (+polusezonskih) prodato na kraju? Bila je priča da je otišlo oko 5 hiljada.

Link to comment

Nije pustila nego odigrala uz kočnicu zbog manjka motivacije?  :yawn2: Šija-vrat.

 

Bila je i ona zanimljiva interpretacija da se pošto-poto mora izbeći srpsko polufinale da ne bi u borbi za EL mesto bilo mrtvih...

Link to comment

Manjak takmičarske motivacije je pomenuo Bobi nakon utakmice. U svakom slučaju, videlo se da otaljavaju tekmu, potpuno nesvojstveno ekipi, ali potpuno sam ubeđen da nije bilo klasičnog nameštanja.

Link to comment

@Timmy

Ako se ne varam, na topiku KKP se tokom i nakon utakmice moglo pročitati da Zvezda pušta i da to može da se uradi i sa malo više stila i ne tako očigledno, dok su se oba topika u potpunosti složila da Zvezda svakako nije odigrala punom energijom, već uz kočnicu, a i sami igrači su istakli takmičarsku nemotivisanost, što je meni lično bilo zaista bezveze.

 

 

Zna li se koliko je tačno sezonskih (+polusezonskih) prodato na kraju? Bila je priča da je otišlo oko 5 hiljada.

Otišlo je 4.500 sezonskih + 500 sponzorskih. Dakle, za plej of biće podeljeno još 2.000 i to je to.,

Link to comment

Otišlo je 4.500 sezonskih + 500 sponzorskih. Dakle, za plej of biće podeljeno još 2.000 i to je to.,

 

pa neće biti 7000 u hali sigurno

Link to comment

Neće, zato što se ne pojave baš svi sa sezonskim i sponzorskim

Da, ali zato udje duplo vise od tih, onih bez karata ...  Dvorana nece biti puna samo ih bezbedonosnih razloga , jer ce uvek biti par stotina onih iz suprotnog tabora i poveci kordon oko njih!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...