Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

razumem da grobari usled nepogrešivosti DV misle da je to sve deo nekog super lukavog master plana, ali da ga toliko cene i navijači kkcz - to je lepa novost :)

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam sta vas tu toliko cudi. Nas narod generalno veruje u najmoronskije teorije zavere, a navijaci predstavljaju jedan od njegovih najglupljih delova. 

Link to comment

Ma te teorije zavere...posebnio kod komšija. Oni su verovali i da smo ih mi pustili pre par nedelja. Realno, ovo je prvi plej of u koji će oni ući sa većim strahom.

 

Meni se čini da neće odlučivati Bobijeva forma, ili Markusovo nadahnuće. Prosto mislim da Partizan ove sezone neće izdržati intezitet odbrane koju mi umemo da igramo kad je bitno.

 

Za nas će biti jako važno da ostanemo fokusirani na košarku, ali čini mi se da Radonjić vrlo dobro kontroliše ekipu i sebe ove sezone, kada je čuveni pritisak u pitanju. Uz korektno sudjenje koje, kad hoće, ume da obezbedi ABA liga, očekujem da povedemo 2:0, i dobijemo sa 3:1.

 

Link to comment

Lično sam priželjkivao da dobijemo Partizan u polufinalu. Mislim da oni nisu toliko loši koliko neki navijači misle, ali ni toliko dobri da bi mi strahovali oko te polufinalne serije. A prilika ko prilika je savršena da ih bacimo tamo gdje smo mi bili godinama. 

Što smilair reče, to i ja mislim. Oni ne mogu izdržati intenzitet odbrane koju mi igramo.

 

Dečko koji piše za naš sajt objavio je sada jedan poduži tekst o svemu vezano za polufinalnu seriju. Zaista vrijedi pročitati.

 

http://www.czbgtv.com/2015/03/23/u-susret-polufinalnoj-seriji/

Link to comment

Lično sam priželjkivao da dobijemo Partizan u polufinalu. Mislim da oni nisu toliko loši koliko neki navijači misle, ali ni toliko dobri da bi mi strahovali oko te polufinalne serije. A prilika ko prilika je savršena da ih bacimo tamo gdje smo mi bili godinama. 

Što smilair reče, to i ja mislim. Oni ne mogu izdržati intenzitet odbrane koju mi igramo.

 

Dečko koji piše za naš sajt objavio je sada jedan poduži tekst o svemu vezano za polufinalnu seriju. Zaista vrijedi pročitati.

 

http://www.czbgtv.com/2015/03/23/u-susret-polufinalnoj-seriji/

Fin tekst...

Link to comment

Lično sam priželjkivao da dobijemo Partizan u polufinalu. Mislim da oni nisu toliko loši koliko neki navijači misle, ali ni toliko dobri da bi mi strahovali oko te polufinalne serije. A prilika ko prilika je savršena da ih bacimo tamo gdje smo mi bili godinama. 

Što smilair reče, to i ja mislim. Oni ne mogu izdržati intenzitet odbrane koju mi igramo.

 

Dečko koji piše za naš sajt objavio je sada jedan poduži tekst o svemu vezano za polufinalnu seriju. Zaista vrijedi pročitati.

 

http://www.czbgtv.com/2015/03/23/u-susret-polufinalnoj-seriji/

Dzabe to Mau nas je vec iskautirala crno nam se pise.

Link to comment

Biće malo tuče na terenu i oko njega, dobićete 3:0 ili 3:1 i to je to. Ove sezone ste bolji od ostatka ABA onoliko koliko je Makabi bio pre 3 godine.

Link to comment

Dzabe to Mau nas je vec iskautirala crno nam se pise.

 

mau bi umela odbranu da prepozna, ovaj je promasio u prvom primeru analize.

Link to comment

mau bi umela odbranu da prepozna, ovaj je promasio u prvom primeru analize.

 

Prc. :lolol:

 

Skupili se wannabe strucnjaci da napadaju nasu Maju ali tu je Gentleman Jim to save the day.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...