Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

То се прије свега односи на Калину који има тенденцију да се буни и измотава. Ако сад успије да укроти те своје мане, направљен је велики корак и за њега и за Звезду.

 

To se pre svega odnosi na Mitrovica, tim pre sto ce u duelu sa Macvanom verovatno imati zbog cega da pizdi.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pretpostavljam da će svaku tekmu u seriji ispucavati Tejića na Mačvanu.

 

Bice tu jos dosta taktickih smicalica. Mnogo ce zavisiti i od toga koliko Milutinov bude izdrzao na petici, posto je Djumic veceras pokazao da ovo nije nivo kosarke na kojem on moze da igra. Ne bi me zacudilo da na Macvanu dosta vremena provede Cirbes.

Link to comment

Cirbes je dosta losiji u skoku od Macvana pogotovo defanzivno, barem neki moj utisak. Luka i Tejic ce se smenjivati verovatno.

Ja bi radije da dok je Milutinov tu Bobi maksimalno ucestvuje u napadu, kad udje Djumic pustamo Cirbesa na njega posto je i on za Djumica Hakim licno.

Link to comment

Cirbes je dosta losiji u skoku od Macvana pogotovo defanzivno, barem neki moj utisak. Luka i Tejic ce se smenjivati verovatno.

Ja bi radije da dok je Milutinov tu Bobi maksimalno ucestvuje u napadu, kad udje Djumic pustamo Cirbesa na njega posto je i on za Djumica Hakim licno.

 

Cirbes je Sotomajor licno za Tejica i Mitrovica.

Link to comment

 

Pise da nije velika prednost na kecu. I Kuk je velika prednost na kecu, a kamoli Vilijams.

Nema ništa između velike prednosti i istog kvaliteta?

Link to comment

vujošević će sigurno pokušati sa malom petorkom u kojoj je mačvan na petici, a murić/pavlović na četvorci. to je idealna opcija za zvezdu, ako radonjić ne krene u svoje standardno paničenje od petice koja može da šutne trojku. maki ne može bobanu apsolutno ništa, kad je zvezda u napadu, plus što možemo da igramo sa kalinićem na četvorci, čime se rešavamo mitrare. u odbrani bi mogli, za promenu, da stanemo malo u zonu.

Link to comment

Cirbes je dosta losiji u skoku od Macvana pogotovo defanzivno, barem neki moj utisak. Luka i Tejic ce se smenjivati verovatno.

Ja bi radije da dok je Milutinov tu Bobi maksimalno ucestvuje u napadu, kad udje Djumic pustamo Cirbesa na njega posto je i on za Djumica Hakim licno.

kakvo smešno potcenjivanje cirbesa.

Link to comment

@heaviside Daleko je on od Jenkinsa. Jenkins ima užasno jake ruke i ramena i izvlači svašta oko obruča, ovaj nema snage da prdne.

Slažem se, a u odbrani se tek ne mogu porediti. Hteo sam da kažem da bi u ulozi kakvu Dženkins ima u Zvezdi Akojon možda mogao da igra ozbiljnu košarku u Evropi, a da kao klasičan plejmejker nema nikakve šanse.

Link to comment

Ja baš mislim da mu ne treba mnogo lopta u rukama, zato sam i pominjao ulogu kakvu Dženkins ima u Zvezdi. Mislim, nije da Dženkins nema loptu uopšte, ima je najviše posle plejmejkera i ja mislim da bi to Akojonu više odgovaralo nego da bude prvi plejmejker jer je preslab za prodor, loše se snalazi kada ga stisnu i ne kreira za druge. Gledao sam ga samo juče pa možda grešim.

Edited by Heaviside
Link to comment

Zvezda treba da resi udvajanje Bobana na neki drugi nacin osim ispaljivanja 20+ trojki za poluvreme. Da se pravi pozicija za njega tako da primi loptu duboko, tako da ne moze da bude udvojen.

 

I ovo za Markusov bonus stoji, setite se kako je bio srecan posle one utakmice u Spaniji kad smo prosli grupu. I kad je zatrpao kos dal bese Valensije sa jedno 4 trojke za cetvrtinu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...