Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

ubr, pisao sam već o tome - ne postoji šema u kojoj zvezda ima pravo da potcenjuje partizan. bez obzira šta se dešava u partizanu, za zvezdu je to veliki klub.

 

Mislim da ne postoji varijanta u kojoj Zvezda potcenjuje Partizan. Može samo da zabaguje od precenjivanja, nikako od potcenjivanja.

 

btw, meni je drago da igramo sa njima u 1/2.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da ne postoji varijanta u kojoj Zvezda potcenjuje Partizan. Može samo da zabaguje od precenjivanja, nikako od potcenjivanja.

 

btw, meni je drago da igramo sa njima u 1/2.

 

+1000

Link to comment

Hamlete, jesi ti još uvek mod?

 

+1

 

Ovo je i za mene neukusno. Dok ja patkometrisem sa stilom, ovo sto drugi rade je fejsbuk nivo.

Link to comment

ubr, pisao sam već o tome - ne postoji šema u kojoj zvezda ima pravo da potcenjuje partizan. bez obzira šta se dešava u partizanu, za zvezdu je to veliki klub.

+++

Link to comment

ovo je kao nesto sto je laki napisao i svi poverovali. kuk je veoma dobar defanzivac.

 

Nije. Kuk je dosta slab defanzivac, jedino sto ima brze ruke pa ponekad ume da iscacka loptu.

Link to comment

Pitanje koje ti je Muslin postavio je aluzija na jedan forumski dogadjaj i hajku na moderaciji.

 

edit: @hamlet

Edited by Aleksandar88
Link to comment

Mislim da ne postoji varijanta u kojoj Zvezda potcenjuje Partizan. Može samo da zabaguje od precenjivanja, nikako od potcenjivanja.

 

btw, meni je drago da igramo sa njima u 1/2.

tim bolje. zvezda je ove sezone mnogo bolja i to je to. ključno je da se igrači drže podalje od sudija tokom utakmice i da se koncentrišu na oo što je bitno. to najviše zavisi od radonje.

 

imamo veliku prednost na dve ključne pozicije i to treba maksimalno rabiti. macvan ce nam biti veliki problem i to se mora resiti.

Link to comment

Pitanje koje ti je Muslin postavio je aluzija na jedan forumski dogadjaj i hajku na moderaciji.

 

edit: @hamlet

Ne shvatam o čemu je reč

Link to comment

Ne shvatam o čemu je reč

 

E ne mogu ti crtati, uglavnom fora je, ne trazi stvarno da nesto moderises.

 

 

osim ako se i ja nisam zajebao nesto :lolol:

 

Link to comment

tim bolje. zvezda je ove sezone mnogo bolja i to je to. ključno je da se igrači drže podalje od sudija tokom utakmice i da se koncentrišu na oo što je bitno. to najviše zavisi od radonje.

То се прије свега односи на Калину који има тенденцију да се буни и измотава. Ако сад успије да укроти те своје мане, направљен је велики корак и за њега и за Звезду.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...