Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Smilair, a Radenovic? Veoma vazan igrac, samo da se sacuva od povreda. Mitrovic, Tejic, Radenovic, i cetvorka popunjena.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нелсону све најбоље у даљој каријери и животу. Најбољи страни кошаркаш који је обукао црвено-бијели дрес, свака му част.

Link to comment

Smilair, a Radenovic? Veoma vazan igrac, samo da se sacuva od povreda. Mitrovic, Tejic, Radenovic, i cetvorka popunjena.

on najverovatnije ide

nazalost nije se ispostavio toliko vaznim, pre svega sto ga zbog povreda nije bilo na najbitnijim utakmicama u drugom delu sezone

Link to comment

Ne znam ko će biti peti visoki. Pojačanje, Bobi, Mitrović i Tejić. Ako dovedu neko iskusno drvo, to znači skoro nikakvu minutažu za Tejića. Cenim da će tu da ubace još jednog klinca. Koja su nam najbolji visoki klinci?

 

pojačanje, Dženkins, Rebić

Blažič, Lazić

pojačanje, Gudurić ili neki drugi klinac

Mitrović, Tejić

Bobi, pojačanje, ?

 

Rebić nema pojma, ne znam ni zašto je u 12, tako da će Dženkins opet igrati pleja dosta. Očekujem tj. priželjkujem samo tri nova igrača, ostao je i trener i imaćemo dosta mladih igrača. Ne znam da li smo tako nešto imali u poslednjih 20 godina, verovatno ne.

Link to comment

Dzenkins ne moze na pleja ni pod razno. Tj moze, ako pod plejem podrazumevas onog ko prenosi loptu; da organizuje bilo kakav napad - nume.

Inace, Radenovic bi bio idealan komplement za dva mlada igraca, inteligentnijeg tesko da cemo naci.

 

Mislim da Rebic ne moze da igra na seniorskom nivou, treba da dovedemo prvog pleja, a mozda bi Cvetkovic sada bio dobar bekap, da se ne razbacujemo.

Link to comment

Ђенки треба отварати простор за шут и то је све. Потпуни би промашај био држати га на плеју чак и лопту да преноси, изузев у пенал завршници под пресингом.

Link to comment

Jel' igrao u juniorima pleja? Prošle godine kod Gureta najviše trojku ono što sam gledao, ali to naravno ništa ne znači.

Link to comment

Od Cvetkovića su morali da naprave domaćeg pouzdanog back-up pleja i reše problem dugoročno. Klasičan KKCZ, prva EL sezona, bilo para, jebeš Cveleta kad imamo Dženkinsa i Nelsona a i Šilb može da pripomogne. Nisma neki Cvetkovićev fan, ali Rebiću je karijerni domet ono što Cvetković sada može da odigra. 

Link to comment

Kalinic. Da li je to startna trojka, ili Simonovic sa pocetka sezone, dobra, kvalitetna rezerva? Voleo bih da je ovo drugo.

 

Bez igraca tipa Omara Kuka ekipa nec moci da izvuce maksimum. Di je Omar sad, sta radi, i dal je previse skup/mator za Zvezdu?

Edited by Johann Gambolputty__of Ulm
Link to comment

Smilair, a Radenovic? Veoma vazan igrac, samo da se sacuva od povreda. Mitrovic, Tejic, Radenovic, i cetvorka popunjena.

Nazalost Radenovic zbog tog kolena skoro sigurno nece ostati, iako ga svi vole u klubu.Tejic ce imati ozbiljnu ulogu ove sezone.

Link to comment

Nazalost Radenovic zbog tog kolena skoro sigurno nece ostati, iako ga svi vole u klubu.Tejic ce imati ozbiljnu ulogu ove sezone.

Hvala.

 

Nadam se da Tejic nece izrasti u dileju, a postoje naznake da hoce. Talenat je tu.

Link to comment

Kalinic. Da li je to startna trojka, ili Simonovic sa pocetka sezone, dobra, kvalitetna rezerva? Voleo bih da je ovo drugo.

 

Bice kvalitetna rezerva ljudini.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...