Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Za Tejica ce biti mesta u 12 (i treba), ali ne vidim kako Rebic moze da bude rezervni plej bilo koje ekipe koje misli da uradi nesto u EL.

 

Ako se nema para, neka dovedu bar Tea za siromasne iz rasadnika™, inace ce nam Djenka opet vecinu vremena provesti na pleju.

Edited by Calavera
Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja ne vidim svrhu drzanja igraca od 20 godina u ekipi ako nece ulaziti u igru

i sumnjam da ce nam dometi zavisiti od toga ko je nominalno drugi plej. prosle sezone ga nismo ni imali, tako da bi rebic svakako bio korak napred :)

Link to comment

Sigurno je da bi i Rebić i Tejić trebalo da imaju više minuta nego prošle godine. Ja samo ne vidim da bi neka druga petorka u kojoj bi bili istovremeno Tejić, Rebić i Gudurić mogla da bude bilo šta osim praznih minuta u Evroligi. Naravno, nije samo bitno šta će biti u Evroligi, bitno je da ti igrači nešto i igraju, tu se slažem. Videćemo šta će Čović i Radonjić da smisle.

Link to comment

ako planiraju nesto ozbiljno sa njima, oni moraju biti deo rotacije

kakvu bi ti ulogu namenio rebicu i tejicu?

Tejic t5. visoki u rotaciji a Rebicu neka Crnokosa. Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Zahvaljujem Admiralu za sve ono što sam mislio da nikada nakon '98 neću gledati u Zvezdinom dresu.

 

Srčanost, inteligencija, stav, borbenost, umeće, želja i cojones do poda.

 

Meni najdraži stranac ikada u srpskom sportu, a u Zvezdi pogotovu.

 

 

Sve najbolje u karijeri u životu ti želim.

Link to comment

Navodno je jednom jedna tacna insajderska informacija preneta po forumima, ali nije jos utvrdjeno kad i koja.

Salata najbolje raste u offseasonu...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

Navodno je jednom jedna tacna insajderska informacija preneta po forumima, ali nije jos utvrdjeno kad i koja.

 

 

Ja sam pre dve godine na ovom forumu izneo insajdersku informaciju da će Muta potpisati Borisova, Krstovića i Vortingtona, i naravno, to se ispostavilo tačnim. -_-

 

Al koji je Muta car - on se u kafiću, na sav glas pričajući preko telefona, drao koga će da potpiše i za koje pare. Dejo & Nebojša to ne rade tako, pa možemo samo da nagađamo pojačanja. :(

Link to comment

Ameri koje pominjete jesu opcije ali ne i jedine, Jovic nije, Aleksa Popovic i Mihailovic iz Podgorice takodje nisu...Rasko ide, Simonovic ide...

Nas pravi kapiten ide u PAO.Hvala mu za sve.Najbolji i meni najdrazi Amer kojeg sam gledao u Zvezdi ikada. Drago mi je sto ide u veliki klub.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...