Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Ja, dobar centar, plej i krilo, i na konju smo. I solidan rezervni plej i krilni centar. I bolji trener.

 

Meni je Dzenkins višak u ovoj ekipi. Potpuni loose bullet, koji ce sam dobiti dve-tri utakmice, a ujebavace ekipu vecim delom sezone. Jedino da ga koristimo kao startnu dvojku, sa Jakom na tri i nekim pass-first plejem koga bi valjalo dovesti.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

za dve nedelje krecu pripreme a srpski klubovi (ne racunajuci megu) nisu doveli ni jedno jedino pojacanje. :Hail:

Link to comment

Može biti da Kalinić i nije u planu uprkos najavama, mesec dana je prošlo od završetka sezone, sasvim dovoljno vremena da ga potpišu. Pretpostavljam da razlog za nedovođenje nije njegova finansijska nedostupnost.

Edited by Nikodije
Link to comment

Čekaju svi da Kalinić objavi the decision, sve to dalje će biti ispotpisivano za desetak dana...

 

Da, posle toga će lako potpisati Aleksu i Petra Popovića, te Mirka Kovača

Edited by kobni zelaya
Link to comment

Da, posle toga će lako potpisati Aleksu i Petra Popovića, te Mirka Kovača

 

To samo ako ih LeNicola Kalinić izjebe i uzme max u Radničkom... mislim, hajde što će potpisati Aleksu i Mirka, nego što će ovaj prvi onda ponovo tražiti max jer zna da može da dobije. Za Petra ne verujem, on će u Partizan za veteranski minimum, hoće čovek prsten dok još može da igra.

Link to comment

nego, jel nama "sigurno" ostaju jaka i boban?

ako je tako, nema zime za sledecu sezonu, bice svakako zanimljivo, nadam se i dovoljno kvalitetno

Link to comment

Ja, dobar centar, plej i krilo, i na konju smo. I solidan rezervni plej i krilni centar. I bolji trener.

 

Meni je Dzenkins višak u ovoj ekipi. Potpuni loose bullet, koji ce sam dobiti dve-tri utakmice, a ujebavace ekipu vecim delom sezone. Jedino da ga koristimo kao startnu dvojku, sa Jakom na tri i nekim pass-first plejem koga bi valjalo dovesti.

odakle odjednom opsti hate prema jenkinsu? nece on nicim ujebavati ekipu ako ima pravu ulogu u njoj. u citavoj sezoni se pokazao kao jako konstantan suter u visokim procentima ne samo iz driblinga, nego i iz spot up situacija, tako da mu nije neophodna lopta u rukama kako bi igrao 1 na 5 pa da nesto ujebava teskim sutevima.

 

uz to je je gotivan lik, dobar za timski duh, atmosferu u ekipu, ne juri svoju statistiku, nesto sto bas ne ide obavezno uz americke igrace kojima je svaki ugovor na godinu dana.

Edited by Timmi
Link to comment

Ako ima pravu ulogu, ok. Neka bude startna dvojka i spot up suter, tj, ako mu obezbedimo pravog pleja i dobar protok lopte.

 

Ako ima ulogu koju mu je Radonja namenio, da igra 1 na 5, to ce prolaziti neko vreme, a onda ce sve da se raspadne.

 

Konstantnost: slazem se za dobar deo sezone, ali pogledaj npr. drugu polovinu KLS - 15/60 za tri, 0/8 u poslednje dve finalne utakmice. On i Nelson nisu kompatibilni da igraju zajedno, a Dzenkins nikako ne moze plej da bude, ni rezervni.

 

Ovde se, naravno, vracamo na vizionarskog gazdu i "ustedu" koju je obezbedio teranjem savrsenog profila igraca za ovaj zvezdin tim.

Link to comment

Problem sa Zvezdinom bekovskom linijom nije kvalitet vec kao sto je JGoU napisao nekompatilbilnost. Oni jesu dobro funkcionisali dok su imali Silba na 3 ali takvi igraci su retki. Sto se tice Dzenkinsa mislim da on jednostavno previse kosta za ulogu koju ima ( ja sam cuo da je imao oko 350k evra prosle sezone ). Ako su vec resili da ostave Lazica, a izgleda da jesu ( verovatno razmisljaju jeftin je a moze da posluzi ) ja bih zamenio i Nelsona i Dzenkinsa. Doveo bih pravog pleja koji bi mogao da odigra pik sa Marjanovicem. Dao bih sansu Rebicu i Guduricu i na trojci bi doveo kvalitetnog igraca pre svega dobrog sutera za tri i recimo Kalinica kao back up. Na 4 vec imamo Mitrovica i Tejica, na 5 Marjanovica i tu bi nam uz njih dobro dosao jedan kvalitetan defanzivac.

Link to comment

Ako nam Gudurić, Rebić i Tejić budu igrači u rotaciji (+ Lazić and Kalinić) imaćemo 1:9 u Evroligi. Naravno, ako se nema para, onda nema šta tu dalje da se priča, igra se s onim s kim se mora.

Link to comment

Slažem se ja sa tobom, samo mislim da se to ne radi zbog Rebića i Tejića, nego što se nema para. Da se ima slabo bi oni dobili šansu i ove godine.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...