Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

То је мој максимум. :fantom:

 

Андре Ају можда заврши и у Свонсију, покушавају да га отму. Прича се и да АЦ™ Милан покушава да убеди Обијанга да прекине прегледе и потпише за њих. Ако Михајловић мазне Билићу играча... :isuse:

Edited by Прслин
Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ако Михајловић мазне Билићу играча... :isuse:

Srbin pobedio™, i to Hrvata, a ti fejspalmuješ? :o Bilić se nije još ni raspakovao, a već te pohrvatio. Odsad si HRslin.

 

 

Usput, Milan je u nekoj ofanzivi, povezuje ih se sa milion igrača, valjda je najzvučnije ime Jackson Martinez. To bi moglo uticati i na PL-transfere.

Link to comment

I tako, nakon 9 godina i 40 ozljeda, Abou Diaby više nije igrač Arsenala. Moglo je i moralo biti bolje, ali eto, majmun Dan Smith je Diabyjevu karijeru osudio na lagano umiranje.

Link to comment

Обијангов долазак у Вест Хем званично потврдио сувласник Дејвид Голд и то твитом који је илустровао сликом Ангела Огбоне. :lol::Hail:

Link to comment

 

Ayew presao u Swansea. Ne duvaju mu se baloni uz metal :fantom:

 

 

Оно што сам га ја у дресу најдражих белих боја гледао, добар играч, али себичан, видећемо како ће да се уклопи.

Обијангов долазак у Вест Хем званично потврдио сувласник Дејвид Голд и то твитом који је илустровао сликом Ангела Огбоне. :lol::Hail:

Човек као Тончев. :s_c:

Link to comment

 

Najgori trener na svetu preuzeo Newcastle. Mozda im budu i prijale tih godinu-dve u championshipu :fantom:

 

cenim da ove godine nece ispasti, ali ako ispadnu, ostace duze od godinu dve van PL. 

Link to comment

Захуктава се прича око Ремија. Не знам шта да мислим о томе. Одличан играч, одлична статистика, потпуно други тип фудбала му одговара него Најскупљем :wub:, али имам дозу скепсе ка играчима са платом од 90к недељно за које се верује да имају потенцијално озбиљан проблем са повредама.

 

Шта ме брига, паре нису моје. :)

 

Са Требиња вила кличе, дођи у Вест Хем Луиче!

Link to comment

Са Требиња вила кличе, дођи у Вест Хем Луиче!

 

Stiže odgovor hitan u Trebinje:

 

"Prsline, ako me vidiš, jebi me."

Link to comment

bicu bas ljut ako puste remyja.

 

nego, izgleda da ce falcao doci na loan sa opcijom otkupa na kraju sezone. a u drugi smer ce otici neki klinci na loan

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...