Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Sve mi se cini da nama ne treba igranje u Ligi sampiona sledece godine,gubljenje vremena.Jeste da to donosi pare,ali mozemo da prezivimo i bez njih.Zato danas da damo bodove gostima,da barem ostanu u poteri za onima.Ovo grozno zvuci,ali jos ne preboleh poraz od onih prosle sezone.Takodje nama neigranje u Ligi sampiona stvarno znaci.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odbrana :isuse: Can :isuse:

 

On je ostao da visi kod ofsajd zamke.

Btw sto se ne konsultuje neki prevodilac turskog jezika i utvrdi kako se Can cita izgovara, a ne ovako svako ga drugacije zove (kako je to onomad Sunday Kovinjalo lepo konsultovao Ljiljanu Novakovic kad je u pitanju bio Mutu)

Link to comment

 

 

Lallana igra sasvim dobro, ne davi loptu, odlicno se krece, steta sto ga nece gol.

Lallana pokušava da igra isto što i Coutinho i Sterling, ali to timu trenutno ne treba - treba mu neko da iskoristi šanse koje ova dvojica stvaraju. Lallana je već tri odlične sjebao, ako računamo sporo vraćanje iz ofsajda kad mu je gol poništen.

Link to comment

 

 

On je ostao da visi kod ofsajd zamke.

Zato i kažem, njegov je gol.

 

Nervira me što Beeb i ostali uvek kritikuju igrača koji izađe iz zadnje linije. Kad imaš tri štopera, valjda to tome i služi - da neko može bez posledica da iskoči. Ali kad jedan od preostale dvojice ostane da održi napadača onside, onda jebiga.

Link to comment

U redu ako preferiras da tvoj klub bude vazan jedino u domacim okvirima, samo ja mislim da onda ne treba da navijas za Liverpul. :)

Trenutno mi je vaznija Premier liga.

Link to comment

On je ostao da visi kod ofsajd zamke.

Btw sto se ne konsultuje neki prevodilac turskog jezika i utvrdi kako se Can cita izgovara, a ne ovako svako ga drugacije zove (kako je to onomad Sunday Kovinjalo lepo konsultovao Ljiljanu Novakovic kad je u pitanju bio Mutu)

 

Vrlo prosto. Sa Vikipedije:

 

Emre Can (Turkish pronunciation: [ˈɛmrɛ ˈd͡ʒɑn],

 

Dakle, Džan.

Link to comment

Koliko je City los, neverovatno je da je i dalje otvorena utakmica. Ne zna se ko vise gresi, i to su uglavnom tehnicke greske. Ulazak Sturidgea bi mogao da resi utakmicu...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...