Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sterling i Coutinho razbijaju, šteta što je Lallana danas igrač manje. Marković slab, ali bar nešto pokušava.

 

Odbrana :isuse: Can :isuse:

Link to comment

Dobar fudbal, lepi golovi, sudije za sada ne kvare, komentator ne smara... Mislim da je ovo poslednje presudno, neki Višković bi našao način da mi upropasti ovu za sada odličnu utakmicu.

 

Zadnja linija LFC klimava, ali na sredini se dobro drže (čak i Allen :O ), napred još bolje. Coutinho vrlo zajeban igrač kad je u formi, ne mogu da prežalim što ne igra Sturridge umesto Ljiljane.

Link to comment

siti ima problem da mu je kvardat ispred golmana sačinjen od sporih igrača - sva četvorica su jaki, imaju dug korak, ali svi neokretni i na otvorenom prostoru nemaju šanse protiv sterlinga i kutinja. nije mi jasno kako pelegrini nije očekivao ovakav rasplet, nisam nigde pročitao da postoji neki problem sa milnerom, a pokrpio bi dosta na zadnjem veznom. liverpul dobro koristi prostor koji im se otvara, mogu lako i do pobede ako pelegrini ne bude menjao ništa, a staridž zameni lalanu.

Edited by Malvo
Link to comment

Dobar fudbal, lepi golovi, sudije za sada ne kvare, komentator ne smara... Mislim da je ovo poslednje presudno, neki Višković bi našao način da mi upropasti ovu za sada odličnu utakmicu.

 

Zadnja linija LFC klimava, ali na sredini se dobro drže (čak i Allen :o ), napred još bolje. Coutinho vrlo zajeban igrač kad je u formi, ne mogu da prežalim što ne igra Sturridge umesto Ljiljane.

Sat će Stuki, umesto Markeca :(

 

Inače, i zadnja linije ManC je klimava, a kad krenu napred igraju sa 8 igrača gore, prespori CB im ostaju izolovani, tu će da sevne jedna kontra do kraja, samo ako bude dovoljno dugo nerešeno...

 

Zabaleta je kriminalan, a ni Kolarov nije mnogo bolji... Jebo te, njega je Markec 2-3 puta izbacio kao budalu...

Link to comment

Lallana igra sasvim dobro, ne davi loptu, odlicno se krece, steta sto ga nece gol. Onaj gol iz mrtvog ugla i ovaj pas petom na kraju su za hail.

Lovren ima koncentrancije za jos maksimum 15 minuta. Mnogo smo nervozni pozadi

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...