Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Van Gaal on the win: "We started the match poorly. I think we were nervous, which is understandable after the defeat to Swansea. After the first quarter of the match, we started to create more chances and we played much better in the second half. We had much more composure on the ball, the tempo was better and we stretched the play from one wing to another. I was pleased with the performance, especially in the second half, we scored twice but could have got more.

Second-half control: "Yes, it was comfortable, because they had 10 men and we didn’t give them any chances in the second half. We played with control, it’s a step in the process to finish a game off when you are winning. Perhaps [Marouane] Fellaini could have scored, and there was also [Antonio] Valencia’s shot, so we could have scored more goals. Goal difference can be very important at the end of the season in this rat race for the top four."

On Wayne Rooney: “He said to me, and he was right, that he usually hits penalties high into the goal. Today, he shot along the ground because of their tall goalkeeper and I was very happy that was the case."

Angel Di Maria's adaptation: "We have to give Angel more time to adapt to the Premier League; it’s not so easy with the high tempo. I want to give him time, it’s also not easy to change a player of his quality, but I have to make these decisions."

On current injuries: "Luke Shaw [had a tight hamstring] and [Phil] Jones was ill. I cannot put those players in my line-up. Victor Valdes also has a problem and wasn’t on the bench. I had to make three changes during our final day of preparation.”

 

 

edit: Ne znam koliko gledate njegove presice™, ali to ponasanje novinara je kao da pricaju sa Isusom Hristom. Na stranu sto LVG prica engleski na nivou Lazara Markovica, QPR zove Queens Park Raisins, set pieces zove set places, on na pitanja odgovara tako sto uopste ni ne razume sta ga pitaju. Danas ga covek pita oko igre Janga i uopste UTD tradicije igara po krilu a on zine i kaze "what do you mean?"

Edited by John Coltrane
Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma pusti ih, kako kmeče čovek bi rekao da svi od reda navijaju za Liverpul -_-

Да је Ливерпул са таквим буџетом, и заоштавштином Подрумџије™ Алекса, пала би бар једна сепука. ^_^

Link to comment

Mučimo™ se, ali uopšte nisam siguran da to išta znači za jače mečeve. Iskreno, pojma nemam na kom smo nivou procesa stadijuma. ... a i ja sam gledao pola sata, tako da nemam pojma kako je izgledalo pre toga :D

Link to comment

Mučimo™ se, ali uopšte nisam siguran da to išta znači za jače mečeve. Iskreno, pojma nemam na kom smo nivou procesa stadijuma. ... a i ja sam gledao pola sata, tako da nemam pojma kako je izgledalo pre toga :D

Јеси ли гледао Свонзи? Е па било је можда и горе. 

Link to comment

Mučimo™ se, ali uopšte nisam siguran da to išta znači za jače mečeve. Iskreno, pojma nemam na kom smo nivou procesa stadijuma. ... a i ja sam gledao pola sata, tako da nemam pojma kako je izgledalo pre toga :D

 

Sto njemu i daje taj neki legitimitet da onda usere protiv pokojne Vile, Barnlija ili Sanderlenda u prvom mecu. U 13 away tekmi samo 3 pobede!!!

 

Ali zato 1:1 sa Chelskijem, pobeda na Emiratima, brisanje patosa sa Liverpulom 3:0, neporazen na WHL kod Tottea, pobeda kod S'otona (doduse i poraz kuci) i u gradskom derbiju (na Etihadu) minimalan poraz izmedju ostalog zahvaljujuci glupom Smolingu. E zbog tih par meceva ostalih 30 kola cemo gledati UTD sa lavorom i ksalolom (boze pa ovo se i rimuje).

Link to comment

Sto njemu i daje taj neki legitimitet da onda usere protiv pokojne Vile, Barnlija ili Sanderlenda u prvom mecu. U 13 away tekmi samo 3 pobede!!!

 

Ali zato 1:1 sa Chelskijem, pobeda na Emiratima, brisanje patosa sa Liverpulom 3:0, neporazen na WHL kod Tottea, pobeda kod S'otona (doduse i poraz kuci) i u gradskom derbiju (na Etihadu) minimalan poraz izmedju ostalog zahvaljujuci glupom Smolingu. E zbog tih par meceva ostalih 30 kola cemo gledati UTD sa lavorom i ksalolom (boze pa ovo se i rimuje).

Ценим да једва чекаш идућих пар кола. Таман да сурово™ издомнирате. :fantom:

У другим вестима, анализа и синтеза.

http://www.theguardian.com/football/2015/feb/28/european-results-premier-league-arsenal-tottenham-liverpool

Link to comment

 

Englezi su neverovatni, svakih godinu-dve otkrivaju da - gle čuda - više nisu dominantna sila na evropskoj sceni. Stop the presses :yawn2:

 

Danas Rodžersara napada City sa Lovrenom, Allenom, i Markecom u startnoj postavi. Na klupi čak četiri napadača (Stuki, Baloo, Lambert i Borini), na terenu nijedan :isuse:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...