Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Jesi siguran?  :fantom:

 

Pa da, samo imaju plavi dres, ali su Još u ManU... I Brown i O'Shea...

 

Kakav penal, i još se bune... Dobro što ga nije još i u glavu nogom udario da ga potvrdi...

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Komendija se nastavlja. (mislim na isključenje, ali roling je bio za desetku, kao Bodiroga :ziga: ) 

Edited by James Marshall
Link to comment

Dakle sudije su stvarno neverovatne. Ne bi priznali da su pogresili sve da im pokazes snimak. Jbt O'Shea skida traku covek i objasnjava da je on napravio prekrsaj ali ne, on je svoje rekao :lol:

 

Ali ovo Sunderlandu jos i odgovara posto bi morao biti usvojen apel za Browna pa nece popiti suspenziju, dok OSheju ne mogu retroaktivno dati crveni. 

Edited by ducca
Link to comment

Dobro nije uveo Kerika za Falkaa. Prvi put u zivotu sam pozeleo da UTD promasi penal ( iako mi je Roo © na fantaziju). Mars u picku materinu odvratnu LVG.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Meni nije jasno kako niko ne jebe, bar malko, mater ovom arogantnom govnaru od LVG? Pa Mojesa su prozdirali i sprdali se sa njim na svakom koraku, a ovaj em je potrosio boga oca, em je izabrao sam pojacanja, em je trener sa 10+ trofeja u 3 razlicite lige, vodio je i repku, ja ne znam sta vise treba da se desi da bi neko svojski opleo po njemu?

O tome se i radi. Van Gaal ima historiju trofeja docim je Moyes u karijeri skupljao odlicna sesta i neocekivano visoka sedma mjesta. Van Gaal ima ime, trofeje, na glasu je kao neko kod koga je disciplina na prvom mjestu, temelj onom Heynckesovom Bayernu je udario on, Ajax devedesetih je vodio do vrha Evrope, a objektivno limitiranu holandsku repku je doveo na prag finala usput se popisavsi po Spancima i, na kraju, Brazilcima.

 

Da ga sad izbace na cestu, poceli bi vaziti za vrlo neozbiljan klub nakon Fergusona, a svaki naredni menadzer bi imao jos veci teret na ledjima. Da ne pricam o igracima, sadasnjim i buducim, koji bi dva-tri puta razmisljali kad ih United pozove.

Link to comment

Dobro nije uveo Kerika za Falkaa. Prvi put u zivotu sam pozeleo da UTD promasi penal ( iako mi je Roo © na fantaziju). Mars u picku materinu odvratnu LVG.

 

dok je u top 4 ne ocekuj neku narocitu frku. ove godine. 

Link to comment

O tome se i radi. Van Gaal ima historiju trofeja docim je Moyes u karijeri skupljao odlicna sesta i neocekivano visoka sedma mjesta. Van Gaal ima ime, trofeje, na glasu je kao neko kod koga je disciplina na prvom mjestu, temelj onom Heynckesovom Bayernu je udario on, Ajax devedesetih je vodio do vrha Evrope, a objektivno limitiranu holandsku repku je doveo na prag finala usput se popisavsi po Spancima i, na kraju, Brazilcima.

 

Da ga sad izbace na cestu, poceli bi vaziti za vrlo neozbiljan klub nakon Fergusona, a svaki naredni menadzer bi imao jos veci teret na ledjima. Da ne pricam o igracima, sadasnjim i buducim, koji bi dva-tri puta razmisljali kad ih United pozove.

 

 

dok je u top 4 ne ocekuj neku narocitu frku. ove godine. 

 

Ma sve je to ok i manje vise poznato, ali da se niko ne drzne da "osudi" njegov stil vodjenja ekipe na terenu (muceni Gigs mu je potrcko dok on resava sudoku), igru koja lici na sve sem na fudbal, da mu novinari podilaze pitanjima. On ima tim koji bi morao da masakrira ekipe poput Sanderlenda, Lestera, Barnlija, QPR, a ne da se muci sa njima kao da je Chelski ili City u pitanju. UTD izgleda toliko bezivotno da je to jezivo, a ovamo citamo svakodnevne izjave kako je atmosfera u svlacionici odlicna, kako se igraci trude na treningu, kako jedva cekaju novi mec. Zivo me zanima kako izgleda analiza posle meca.

Link to comment

Ma sve je to ok i manje vise poznato, ali da se niko ne drzne da "osudi" njegov stil vodjenja ekipe na terenu (muceni Gigs mu je potrcko dok on resava sudoku), igru koja lici na sve sem na fudbal, da mu novinari podilaze pitanjima. On ima tim koji bi morao da masakrira ekipe poput Sanderlenda, Lestera, Barnlija, QPR, a ne da se muci sa njima kao da je Chelski ili City u pitanju. UTD izgleda toliko bezivotno da je to jezivo, a ovamo citamo svakodnevne izjave kako je atmosfera u svlacionici odlicna, kako se igraci trude na treningu, kako jedva cekaju novi mec. Zivo me zanima kako izgleda analiza posle meca.

 

Upravo tako, užas bez kraja koji najavljuje užasan kraj, ispod četvrtog mesta. Iako LVG tvrdi: Manchester United manager Louis van Gaal says the players now understand exactly what his "philosophy" means čini se da bolje razumeju Kjerkegora nego njega.

Link to comment

dok je u top 4 ne ocekuj neku narocitu frku. ove godine.

Ако наставите да доминирате™ овако можда и одбраните шесто место. Тренутна форма је тек нешто боља него Саутхемптон. Уз распоред биће по Лују мука.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...