Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

WH gubi od Palasa 0:1, sasvim zasluseno, ali je zanimljivo sta je prethodilo golu. Rid je na aut liniji neuspelo gradio loptu (sa Marejom na ledjima) i iako mu je ona 2 puta presla aut liniju on je nezadovoljno sabanski odregaovao gurnuvsi Mareja koji je pao (ne onako zeleci da simulira vec ozbiljno). Sledeca scena-Marej skace i pogadja loptu glavom a Kresvel je promasuje i ona zavrsava u golu :) .

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa i nije nešto zasluženo, izjednačena utakmica, čak je i vest hem imao terensku inicijativu i prečku iz slobodnjaka.

 

što nije zajebo nobl svojim bapskim pipkanjem lopte, trčkaranjem i ulaženjem u duele, vratilo se kresvelu na gol liniji.

Edited by Malvo
Link to comment

oni ljudi padaju sami od sebe, situacija četiri na dva posle kornera, a jedan padne, drugi bleji u ofsajdu, treći stoji i čeka šta će da se desi :lolol: vest hem je fizička ekipa, bez toga su autsajderi ili nisu bolji, a još su danas izgubili upravo na tom planu.

 

korigujem se i potvrđujem koltrejna.

Link to comment

"Herera igra zaista sjajno ove sezone, ustalio se u startnoj postavi..."  :lolol:

ja mislim da oni na kompu u koji više gledaju nego u utakmicu imaju instaliran neki generator komentara, čiji je kod ispisao Peđa Jurišević.

Link to comment

Gledanje i navijanje za MUFC se trenutno jedino može porediti za agonijom gledanja i navijanja za FKCZ. 

Ajde, ajde... Imao je ManU i prečku, nije to toliko strašno bilo...

 

Jeste da prečku nije pogodio niko uz ManU, al, nema veze...

Link to comment

Gledanje i navijanje za MUFC se trenutno jedino može porediti za agonijom gledanja i navijanja za FKCZ. 

 

Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine. :fantom:

 

 

Meni nije jasno kako niko ne jebe, bar malko, mater ovom arogantnom govnaru od LVG? Pa Mojesa su prozdirali i sprdali se sa njim na svakom koraku, a ovaj em je potrosio boga oca, em je izabrao sam pojacanja, em je trener sa 10+ trofeja u 3 razlicite lige, vodio je i repku, ja ne znam sta vise treba da se desi da bi neko svojski opleo po njemu?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...